Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rövidebb, térdig érő menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidebb, térdig érő menyasszonyi ruhához illik harisnyát felvenni?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz az esküvőnk, a "menyasszonyi ruhám" kb. térdig ér. Igazából a ruha fehér, de vannak rajta kék apró virágminták. Egy fehér, szandált (nyitott az eleje) vettem.

Mivel nyáron lesz az esküvő, ill. nyitott a szandál orra, így én nem vennék fel harisnyát hozzá. De nem tudom, ez így rendben van-e, illik-e? Vagy kellene harisnyát is vennem hozzá (nyilván testszínűt)?



#harisnya #dilemma #rövidmenyasszonyiruha
márc. 20. 14:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Elegáns helyre, elegáns ruhát nem veszünk fel mezítláb. Nemhogy menyasszonyi ruhát.

Én mondjuk ezért vettem elől zárt, hátul nyitott szandált, ahhoz tökéletes volt a harisnya.

márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nyáron idiótán néz ki a harisnya. Szerintem teljesen jó anélkül egy esküvői ruha, elegáns helyen is.
márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem illik a szandálhoz harisnya - főleg, ha elöl, a lábujjaknál is nyitott.
márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
nem vennék harisnyát
márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Le lehet pontozni engem is, de a dresskódd elegáns alkalomhoz előír harisnyát (méghozzá minél kisebb dennel, azaz minél vékonyabbat) és nem szandált, hanem elöl zárt cipőt.

Persze a te esküvőd, ma már nincs ilyen előírás, hogy mennyire elegáns alkalom az esküvő, mert ha a pár úgy szeretné, akkor akár lehet mindenki farmerban is.

márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Én voltam az 1-es válaszoló, engem is lepontoztak.

32 fok volt, a vendégek közül is majdnem minden nőn volt harisnya. A lagziban, már vacsora után aztán levettük.

márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

1. szandálhoz NEM veszünk fel harisnyát, szóval döntsd el, hogy szandál lesz natúrban vagy zárt cipő harisnyával.


Na, az más kérdés, hogy én júniusban bizotsan nem vennék fel harisnyát. Hogyne.


Jópár nyári esküvőn voltam, az időseken kívül egyik nő sem viselt harisnyát.

márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Számomra mindegyik hasznos volt, így nem én pontoztam le a valaszokat. Mindenkinek ment a zöld.

Még egyszer köszönöm a segítséget! :)

márc. 20. 22:13
 9/18 Kései Sirató ***** válasza:
81%

Vagy combfixet vennék fel, mert az nem annyira meleg, mint a harisnya, vagy semmit.


Diana hercegnő hozta divatba, azóta illik harisnya nélkül felvenni alkalmi ruhát, az 1-es válaszoló ezt nyilván nem tudja.

márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

A divat meg az etikett két külön dolog.

Üzleti életben sem jelenünk meg mezítláb, nemhogy esküvőn.

márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!