Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Rövidebb, térdig érő menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rövidebb, térdig érő menyasszonyi ruhához illik harisnyát felvenni?

Figyelt kérdés

Júniusban lesz az esküvőnk, a "menyasszonyi ruhám" kb. térdig ér. Igazából a ruha fehér, de vannak rajta kék apró virágminták. Egy fehér, szandált (nyitott az eleje) vettem.

Mivel nyáron lesz az esküvő, ill. nyitott a szandál orra, így én nem vennék fel harisnyát hozzá. De nem tudom, ez így rendben van-e, illik-e? Vagy kellene harisnyát is vennem hozzá (nyilván testszínűt)?



#harisnya #dilemma #rövidmenyasszonyiruha
márc. 20. 14:22
1 2
 11/18 Kései Sirató ***** válasza:
44%
#10 az nem merült fel itt, hogy bárki is cipő nélkül menne, szóval a válaszod nem releváns.
márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

mezítláb = harisnya nélkül

Gondoltam, hogy nem cipő nélkül megy az esküvőjére. De köszönöm.

márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
81%
10 den vagy az alatti combfix legyen akkor már inkább
márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%
Etikett :D Nem az angol királyi csaldához mész vacsorára, 10-es, csak egy random esküvőre.
márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A random esküvő a sajátja
márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szandálhoz nem is illik a harisnya, hülyén is néz ki, szóval akkor hanyagolnám. Oké, nem 100%-osan felel meg így az etikettnek (az a zárt cipő plusz harisnya lenne), de ma már egyre több olyan esküvő van, ami nem felel meg az etikettnek (a rövid kék virágmintás ruha sem), ha ők nem akarnak ilyen jellegűen illendő esküvőt, lelkük rajta.
márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nem megy a harisnya a szandalhoz

Nem is szandalt kell venni, de a menyasszony ez esetben ezen már tulvan

márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A cipellő még kérdéses, mivel amit vettem azt visszavittem. Úgyhogy az még nyitott kérdés, hogy milyen lesz.

márc. 25. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!