Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ruhát lehet felvenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ruhát lehet felvenni?

Figyelt kérdés

Egy egyszerű polgári esküvőnk lesz,nagyon kevés létszámmal.

Talán egész életemben egyszer volt rajtam,nem szeretem,nem is áll jól,kényelmetlenül érezném magam benne. Muszáj hogy menyasszonyként habos babos fehér ruhát viselje?Segítsetek kérlek. Egy csinos blézer nadrággal nem elég?

A válaszokat köszönöm.



márc. 25. 07:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Manapság azt veszel fel, amit szeretnél, nem nagyon fognak megszólni érte, kiv. ha van a rokonságban pár korlátolt falusi vénasszony jellegű meghívott. Blézer nadrággal bőven elég, azt is lehet menyasszonyias, elegáns kivitelben, ha ez neked fontos.
márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

Azt veszel fel, amit akarsz, max. a pároddal beszéljétek meg, hogy esetleg kicsit/nagyon harmonizáljon az öltözéketek.


Nekem (nő) ezüst oxford cipő + sötétkék szövetnadrág + ezüst-sötétkék egyedi mintás/hímzett blézer (ez volt a kiindulópont, ez meg volt már eredetileg, egy nagyon szép, egyedi darab, e köré épült az öltözék), férjemnek szürke cipő és szövetnadrág + sötétkék zakó, mindkettőnkön vicces szürke egyenzokni (macskaházaspár).

márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm blézerben volt, a másik sima egyszerű vajszínű ruhában. Édes mindegy, ami neked stílusos és kényemles.
márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

64 évesen mentem férjhez az első szerelmemhez (elsodort minket az élet, ez hosszú).

Fehér nadrágkosztümben voltam:)

márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

(Nem olvastam el hogy a többiek mit válaszoltak neked.)


Abban mész férjhez amiben szeretnél.

Egyik barátnőm farmerban és csíkos, kötött pulóverben ment be a polgári esküvőjükre. Szerintem ez már igénytelenség, de ki vagyok én hogy véleményem legyen? Neki így volt jó.

Másik ismerősöm egy pipacs mintás nyári ruhában volt.

ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!