Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre még manapság sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre még manapság sem illik piros ruhát felvenni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a piros, fekete, fehér szín olyan amit nem illik. Manapság mennyire tartja magát ez a "szokás"? Rég voltam esküvőn, de megyek újra hétvégén :D Van egy nagyon szép piros alkalmi ruhám de nem akarok bunkó lenni és akkor más színűt veszek fel. (Egyébként ha én lennék menyasszony pont nem érdekelne ki milyen színben van, de tudom hogy sokaknak meg nem mindegy. A menyasszonyt nem akarom megkerdezni, annyira sokszor nem találkoztam még vele)

2020. jún. 19. 00:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem illik.
2020. jún. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Napszínt kell viselni, mert az szerencsét hoz. Legalábbis Xenophilius Lovegood szerint.


De amúgy milyen hülye társadalmi dogma ez, hogy nem viselhetsz piros ruhát? Dehogynem. Egyedül pár öregasszony fog lekárogni, hogy "azért az nem járja!" stílusban.

2020. jún. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
En siman megkerdeznem oket, ha nem is a menyasszonyt, akkor a ferjet, hogy kerdezze mar meg. (Gondolom vele vagy joban.) Engem sem erdekelne pl, ha valaki pirosban jonne, szoval siman azt mondanam, hogy persze, vegyen fel amit akar.
2020. jún. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem illik, de ha nem lesz menyecske ruhája, akkor szerintem nem gáz. Én megkérdezném, legutóbb is úgy csináltam. Bár nem kifejezetten a pirosra kérdeztem rá, csak hogy mennyire öltözzünk ki és annyit mondott, hogy nem kell nagyon, jó egy hétköznapibb, de csinos ruha is, csak ne legyen fekete, fehér vagy piros. Menyasszonyt én se nagyon ismertem, de attól még ennyi belefér.
2020. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

24 évesen mondom, hogy nem illik. Nagyon gáz, hogy ennyire képtelenek "megerőltetni" magukat az emberek. Röhej.

#1

2020. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%

5.


De ez mi? Valaki kitalálta és mindenki szó nélkül engedelmeskedik, mert "hát azt úgy kell, mert azt mondták"? Szép! Ha valamelyik barom kitalálja, hogy mától törökülésben kell ülni a lakodalmi kajálás alatt, akkor azt követitek majd, mert "hát azt úgy kell"?


Na ez a nevetséges, ez a megfelelni akarás ez a "mások azt mondták ergo azt úgy kell" megalkuvó viselkedés.

2020. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

A ruha azért egészen látványos dolog. Még van idő beszerezni, venni, kölcsönkérni egy nem piros, nem fehér ruhát.

Ezeket a színeket a menyasszony / ara hordja azon a napon.

2020. jún. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. jún. 19. 06:37
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
#6: edricus, te nagyon okos. Azért nem illik, mert piros a menyecske ruha és ne keverjük össze a vendéget a menyasszonnyal. Maradjunk az ő színe, senki ne lopják el a showt.
2020. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sem illik annyira.
2020. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!