Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti számon tartjátok a 100,1000...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti számon tartjátok a 100,1000,10000 napos évfordulókat?

Figyelt kérdés

100 nap = kb.3 hónap együttjárás 1000 nap = 3 hónap híján 3 éves kapcsolat 10000 nap = 27 év 4 hónap 24 nap kb.20000 nap = kicsivel több, mint 54,5 év 30000 nap = 82 év 2 hónap


neten számos napszámláló van, pl. [link]



2012. aug. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Facepalm.
2012. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést tuti akkor találtad ki, amikor a práod megsértődött azon, hogy elfeljtetted a egyik fordulónapon felköszönteni!


Egyébként szerintem hülyeség! Bőven elg az alábbiakat ünnepelni:

Névnap, Születésnap, Összejövetel, Lánykérés, Eljegyzés, Esküvő!

2012. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azért az évfordulókat számon tartanám. Ahogy a nevében is benne van ÉV!!!forduló nem 3 hónap meg ilyenek. Remélhetőleg azt tudod melyik nap jöttetek össze minden évben azon a napon megleped valamivel.
2012. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a nap-hónap fordulók csak a kis tinik pár hónapig tartó kapcsolataiban érdekesek, majd ha lesz egy komoly, hosszú éveken át tartó kapcsolatuk, akkor nem is fognak ilyen hülyeségekkel foglalkozni!
2012. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 éve lesz h együtt vagyunk (aug.12.), de csak az évfordulókat ünnepeltük (elmentünk vacsizni, kaptam egy szál rózsát, vettem vmi szexiset, megleptem vmivel az ágyban...stb)
2012. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak az évfordulónkat ünnepeljük (első randi, első csók).

Az esküvőnk is ezen a napon lesz (ápr. 1.) az egyszerűség kedvéért. Az eljegyzés napját nem ünnepeljük.

2012. aug. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!