Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőn a család húsevő én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőn a család húsevő én vegán. Melyik menüválasztás a korrekt?

Figyelt kérdés
Vőlegényem a családnak húst rendelne, nekünk külön egyedül vegánt. Ezen összekaptunk kicsit. Miért nem lehet mindenkinek valamilyen ízletes vegán, elvégre ez a mi esküvőnk, szeretném ha arról szólna, amit megtestesítünk. Nem gondolnám, hogy egyszer ne lehetne beáldozni ezt a család részéről. Én spilázom túl, vagy azért meg lehet érteni?
márc. 16. 08:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 Noren1989 ***** válasza:
76%

Elképesztően hülye vagy, màr bocsànat.


Te egy húsevő esküvőn ennél mondjuk egy marhagulyàst, mert csak az van? Na ugye...

márc. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
75%

Pffff…. Ne mond már meg, hogy mit ehet a másik. Ez kb a hittérítés kategória.


Neked, hogy esne, ha elmennél valakinek az esküvőjére és csak hús lenne a menü, mert az ifjú pár húsmániás?


Egyébként pedig hajrá, így lehet a “jó” családi viszonyt megalapozni.

márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:

Ti vagyok hülyék, hisz rossz a példa. Gondolkozni kéne.


Aki húsevő, az tud vegán kaját is enni. Fordítva viszont nem.

márc. 16. 09:07
 4/84 anonim ***** válasza:
83%
Húsevő és neked külön vegán.
márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
81%
Előre szólj a vendégeknek, ne érezzék úgy, hogy a vacsora árával illik megfejelni az ajándékot. Majd hazatalicskázod a maradékot, ellesztek belőle egy darabig.
márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg a kérdezőnek van igaza.


Ez az ő esküvője, az ő napja, ő látja vendégül az embereket, róla szól a történet.


Felnőtt emberek ne haljanak már éhen, ha véletlenül mást kell enni a húsleves rántottahús kombón.


Azért mennek el, hogy tiszteletüket tegyék a pár előtt. Ha nem képesek azt megenni, amivel a pár megvendégeli őket a saját házuk szerint, akkor nem kell elmenni, ennyi.


"papa, miért nem vagyunk már jóban kovácsékkel? -nem volt rántottahús az esküvőjükön, fiam"

márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
64%
Ekkora átlátszó kamu kérdést...:D
márc. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
66%
Te is tudsz húst enni. Csak nem szeretnél. Ugyanígy van fordítva is, nem mindenki szereti a vegán kaját, az állati eredetű tápanyagok a legtöbb ember étkezésében alap dolgok, és nem mindenki szeret új ételekkel kísérletezni. A vegán táplálkozás azért elég sok mindent kizár, és ha vendégül látsz valakit, akkor illik figyelni arra, hogy a vendégeid is jól érezzék magukat. Én nem eszem húst, de azért egy vegán étlapnak én sem örülnék. Persze téged is megértelek, amiért nem szívesen adod fel a meggyőződésedet. Esetleg kompromisszumként a vegetáriánus esküvő nem jöhet szóba? Ha nincsenek kizárva a tojás és a tejtermékek, akkor azért már lehet egy olyan étlapot összeállítani, ami egy átlag embernek megfelel, legfeljebb a megrögzött húsevők nem örülnének, akik nem bírnak ki egy étkezést sem enélkül.
márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
72%

" ha arról szólna, amit megtestesítünk"


Mit testesítesz meg? Az, hogy nem eszel húst nem a személyiséged része, nem vagy emiatt se több, se kevesebb, te így táplálkozol és ennyi. Ez nem egy életforma, nem kell magadról mindenkivel közölni, nem kell ezzel feltűnősködni. Emiatt a viselkedés miatt vagytok ellenszenvesek még azoknak is, akik totál leszarják ki mit eszik.

márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:
Most valaki azt gondolja önző vagyok. Ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a nasznép az önző. Elvégre az én esküvőm, így aztán nekem van több beleszólásom. Sajnálom, hogy ezt nem vagytok képesek felfogni.
márc. 16. 09:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!