Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell-e fizetni a csak hivatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e fizetni a csak hivatalos esküvöért?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok a nem pontos kifejezésért, de én nem vok ebbe a témában otthon.Szoval csak anyakőnyvvezetönél lesz a házasság és még nem jutottam el odáig h elmegyek érdeklődni, azért szeretném kérdeni aki esetleg tudja ezt témát, hogy kell-e valakinek fizetni,stb... és hogy hogyan zajlanak a dolgok?
2010. nov. 9. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A polgári szertartás ingyenes. Fizetni a termbérletért, pezsgőért, stb.ért kell. De ha csak két tanuval mész oda, munkaidőben, akkor köteles térítésmentesen összeadni titeket.
2010. nov. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Köteles, nem köteles, a XI. kerületben a hétköznap, az anyakönyvezető irodájában tartott 2 tanús esküvőért (senki más nem lehet bent a szobában csak a pár és a 2 tanu, nincs se pezsgő, se zene, semmi sem, csak bementek 4-en, aláírtok és kész) 3000 forintot kér az anyakönyvezető a bejelentkezéskor.
2010. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan: a 2 tanús esküvő ingyenes, extrák nélkül.


Ha már van násznép, általában kérnek terembérleti díjat. Ez a minimum. Ehhez jön a vers, pezsgő, zene stb.

A zenéért külön kérnek. Akkor is, ha te viszed.

2010. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én még tanut sem vittem az egyik a soronkövetkező anyakönyvezető, a másik pedig a zongorista volt. 5 perc alatt kint voltunk nem került semmibe. Sztem hivd fel az anyakönyvi hivatalt és kérdezd meg, nincs ebbe semmi szégyelni való megkérdezed, hogy mire számits és nem ér meglepetés. Ne erősazkolják a pezsgőt főleg ha nem is isztok alkoholt...
2010. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekünk ingyenes volt. Csak a pezsgőt, és 5 szál gyertyát kellett vinni, semmi mást.Volt diszités, zene, a beszédet egyeztettük az anyakönyvvezetővel, és volt násznép is. Mikor megkérdeztem, hogy mennyi lesz (bejelentkezésnél) az anyakönyvvezető azt mondta, hogy állampolgári jogom férjhez menni, igy ingyenes.
2010. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mis is ilyen sima esküvőt akarunk semmi extrával..a lényeg meglegyen aztán kész:a többit nem Magyarországon szervezzük.
2010. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!