Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eladjam a menyasszonyi ruhám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladjam a menyasszonyi ruhám?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt az esküvőnk és én megvettem egy másik lánytól akinek ez volt az esküvői ruhája, mert sajnáltam volna ezt a pénzt a kölcsönzősnek odaadni. Gondoltam az ára jól fog jönni, ha én is eladom.

ma azt mondta egy ismerősöm, mikor mondtam, hogy még nem kelt el, hogy normális vagyok-e? Eladnám a házasságom?

Ő babonás mindenben és a múltkor amikor azt tanácsolta, hogy vegyek lottót, mert most érdemes, akkor vettem és lett egy 2-esem. Tényleg neki van igaza ebben is?

Tartsam meg vagy adjam el, én nem vagyok babonás, vagy legalább is nem tudok róla, hogy az lennék.


2010. nov. 13. 15:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
na nő lennék én biztosan nem adnám el, de ahogy érzed...
2010. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:47 vagyok.

Figyelj ha 'csak' a babona miatt gondoltad meg magad akkor azzal ne is foglalkozz,mert a ruhának SEMMI köze sincs az élethez.

A ruha gyönyörű tényleg.

Mint mondtam én megtartottam és most, hogy már jó hosszú ideje házasok vagyunk a férjemmel és a férjem sem volt itthon meg a gyerekek is iskolában voltak én pedig takarítani kezdtem és megláttam a ruhát hát jó pár év után ismét felvettem és végig néztem az esküvői fotókat nagyon jó érzés volt,és nekem eszemben nem fordult eladni,de több ismerősöm azonnal eladta és még mindig együtt vannak és együtt is lesznek :)


Bár ha már nem kölcsönözted hanem inkább megvetted érdemesebb megtartani,de a te döntésed.

2010. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%

megint én vagy. kérdeznék valamit még csak az lemaradt:

A párod mit mond?Beszéltél már erről vele?

2010. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
48%

nekem egyedi,anyukám varrta,de én is eladnám legszívesebben.

hernyőselyem és organza,megvan hozzá a cipő,a kiegészítők,azóta is porosodik a szekrényben a férjem öltönyével együtt


nem hiszem h ezen múlna bármi is mert akkor aki meg kölcsönzi az alapból szarul él?

2010. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ő nem babonás, és mivel úgy vettem meg, hogy én is eladom így ő is úgy volt vele, hogy az ára jól jön majd. Ha viszont azt mondanám, hogy még sem akarom eladni, akkor szerintem azt is jóvá hagyná, bár biztosan megkérdezné miért gondoltam meg magam. Meg hogy biztosan nem akarom eladni, mert az ára jól jönne?

Konkrétan a nem eladásról nem volt még szó, megkérdezem tőle.

2010. nov. 13. 16:01
 16/27 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem mindenki örül, ha plusz pénze van, mert a pénznek mindig van helye és sokszor vagyunk elmaradva a fizetni valókkal, de úgy gondolom nem ez a pénz fog minket kihúzni a bajból. Úgyhogy nem tudom mit csináljak. Egy félhavi törlesztő kifutna belőle.
2010. nov. 13. 16:06
 17/27 A kérdező kommentje:

Amúgy én is ezt mondtam, hogy akkor aki meg kölcsönzi? Azzal mi van? Arra mit kell mondani?

A férjem öltönyét eleve úgy vettük meg, hogy megtartjuk, pedig az sem volt olcsó, de ő legalább 1 évben esetleg egyszer fel tudja venni alkalomra.

2010. nov. 13. 16:08
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azzal, hogy megkérdezted, már benned van valahol, hogy nem akarsz megválni tőle. Tedd el, lehet, hogy lesz még lányod, aki ebben esküszik. Előfordulhat! Ha pedig végképp megszorultok, eladni akkor is ráérsz. Enni nem kér, szép darab. A pénz, tudom, mindig jól jön, de ne kapkodj. Adj magadnak egy hónapot, addig ne is gondolkodj rajta. Meglátod, hogyan fognak alakulni a dolgok.
2010. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%

Add el! Ha egy ruhára van szükség ahhoz, hogy boldog házasságban élj, szerintem sz gáz. Azért mentél férjhez, mert akartál, vagy hogy legyen egy szép ruhád, amit semmire sem tudsz használni.


Van még egy ötletem: Ha van nagy falfelületetek és ügyes vagy, csinálj belőle díszt, aplikáld fel a falra. Későbbi/korábbi taxtil, toll, stb. elemekkel is feldobhatod. Ha giccs lesz, még mindig leszedheted.

2010. nov. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

először is utólag is sok boldogságot! gyönyörű szép a ruha, és nagyon jól állt neked.


másodszor: én nem adnám el, nem lenne szívem hozzá.

2010. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!