Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eladjam a menyasszonyi ruhám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladjam a menyasszonyi ruhám?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt az esküvőnk és én megvettem egy másik lánytól akinek ez volt az esküvői ruhája, mert sajnáltam volna ezt a pénzt a kölcsönzősnek odaadni. Gondoltam az ára jól fog jönni, ha én is eladom.

ma azt mondta egy ismerősöm, mikor mondtam, hogy még nem kelt el, hogy normális vagyok-e? Eladnám a házasságom?

Ő babonás mindenben és a múltkor amikor azt tanácsolta, hogy vegyek lottót, mert most érdemes, akkor vettem és lett egy 2-esem. Tényleg neki van igaza ebben is?

Tartsam meg vagy adjam el, én nem vagyok babonás, vagy legalább is nem tudok róla, hogy az lennék.


2010. nov. 13. 15:32
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

ÉS A KISLÁNYOM RUHÁJÁT ELADJAM?

[link]

2010. nov. 13. 16:20
 22/27 A kérdező kommentje:
Az övét eddig halogattam, mert nem nagy értékű, de akkor ennyi erővel meghagyhatom az övét is, amúgy sem adtam el még ruháját egyet sem, mert sajnáltam megválni tőlük.
2010. nov. 13. 16:32
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de gyönyörű kiscsajszi lehet :)

Szerintem ne add el ha jól láttam az 10ezer forint, szerintem szép emlék lesz majd a lányodnak is ha nagy lesz.

2010. nov. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megmmosolyogtok, mi már több mint 30 éves házasok vagyunk, de még mindig meg van az esküvői ruhám. Igaz, hogy én azért tartottam meg, mert még az édesanyám varrta és hímezte, ő pedig már régen nem él. Viszont ettől függetlenül nem jutott még eszünkbe sose a válás. Szerettem volna, ha a lányom is ebben esküszik, méretben jó lett volna neki is, de sajnos, ő teljesen más jellegű, abroncsos ruhában esküdött.

Persze megértettem, hiszen azért ma már teljesen más jellegű menyasszonyi ruhák vannak.

2010. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

szerintem meg nyugodtan add el:

- már úgysem tudod majd felvenni, és ha valami van a szekrénybe amit évente 1x sem veszel fel az csak a helyet foglalja

-ha esetleg újra férjhez mész az biztos hogy más ruhába teszed majd

- mi lesz akkor ha esetleg kihízod? Vagy arra gondolsz hogy megtartod a lányodnak? Szerinted nem fog megsárgulni egy idő után?

- nem lenne jobb valakinek ismét örömöt okozni, hogy olcsón megkapja tőled? Gondolom te is örültél, hogy nem kell határidőre futkosni a szalonba...


Az hogy benyúlsz a szekrénybe és megnézegeted, azt a képről is meg tudod tenni.


Kislányod pedig szintén ki fogja nőni, ha nem is jövőre de azután biztos. Addig add el ameddig van rá kereslet, és az árából tudsz több olyan ruhát venni amit akár alkalomra is fel tudsz venni (pl.: fekete kisestélyi) tudod: az anyag nem vész el csak átalakul ;)


A férjed öltönye az más tészta, hisz azt pl.: egy munkahelyi összejövetelre is fel tudja venni... jaj ilyenkor úgy irigylem a PASIKAT!!! :))

2010. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám el. Ez a ruha gyönyörű! <3
2010. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem adnám el, szerintem ez egy maradandó emlék. De ha téged nem fűz hozzá ennyire vmi érzés, add el nyugodtan:)
2010. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!