Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a szokás, ki kiséri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brigitta04 kérdése:

Mi a szokás, ki kiséri a völegényt az esküvőn?

Figyelt kérdés
Van erre egy"szabály" vagy ahogyan menyasszony-völegény gondolja?!
2010. nov. 13. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ahol a tanú kíséri, van ahol a menyasszonnyal együtt mennek be a templomba. Már mimnkét féle változatot láttam a baráti-rokoni kör esküvőin.
2010. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahol én eskövön voltam ott ugy volt,hogy a mennyaszonyt az édesapja,a völegényt a lány testvér kisérte.A lány testvérnek hajadonak kell lennie.És gondolom egy bizonyos kor alatt vagy az nem számít?
2010. nov. 13. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
ahol egyszer én voltam esküvőn ott a legidősebb koszorúslány (akkor volt 22) kísérte, az volt a szokás. a menyasszonyt meg a legidősebb vőfély (24 volt azt hiszem).
2010. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk mostanában az a szokás, h a menyasszonyt az édesapja, a vőlegényt pedig édesanyja kíséri! Ha ez nem megoldható, akkor nagybácsi, testvér, nagyszülő!
2010. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. nov. 16. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!