Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen harmadik szín illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen harmadik szín illik zöld és fehér kombinációhoz?

Figyelt kérdés
Zöld és fehér színkombinációt szeretnék az esküvőnkre,csak még keresek hozzá harmadik színt....virágok,menyasszonyi csokor,enyéb..
2010. nov. 19. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Citromsárga?? Piros??? Júj :S

Ha halványzöld vagy Olívazöld, akkor a halvány rózsaszín. De akkor az olívazöld már szebb, mert akkor nem lesz annyira Barbie az egész.

A barna is egész jó ötlet!

2010. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Ja és a lila is nagyon szép, de ezt a hármat leszámítva semmi más nem passzol szerintem!! Utolsó voltam
2010. nov. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a zöld árnyalata.
2010. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivel esküvőről van szó,nem töményen az arany,ezüst,bronz nyugodtan mehet.Egy kis csillogás belefér,mégse tiri-tarka az összkép.Harmadik szín,már úgy hatna,mint egy tricolor,mégse állami ünnepet tartasz.

Viszont a csillogó színeket finoman használva kihangsúlyozhatsz.

2010. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Amik így eszembe jutottak (bár attól is függ, milyen zöld):

-bézs, földszínek, bronz

-vaníliaszín

-kék (tudom, hogy csomó helyen azt írják, hogy nem illenek egymáshoz, de vannak olyan kombinációk sztem, amikor igen, csak a megfelelő árnyalatot kell megtalálni)

-korall, nem túl erős narancssárga, melegebb sárga


De sztem az a legjobb, ha már ki van választva a zöld árnyalata, akkor színskálával a kezedben odapróbálod :).

2010. nov. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is lila.

Az én esküvőm is lila-zöld lesz :)

2010. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk krémszín volt a 3. szín.
2010. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, zöld-fehérhez csak a lila megy. :)
2010. nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

08:29

Ne haragudj, nem láttál még magyar zászlót?:O

2010. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
48%
Képzeld láttam már magyar zászlót, de egy esküvőre eléggé gagyi díszítés lenne, mert olyan lenne, mintha augusztus 20-át, vagy március 15-ét ünnepelnék, és nem a szerelmüket. Eléggé elüt egymástól a két dolog, ezért ESKÜVŐN nem, nem passzolnak! És a citromságra meg a narancssárga, bordó, meg nem tudom milyen horror párosításokat mondtatok még néhányan, azok sem passzolnak. Persze ízlések és pofonok, tudom...nekem ez az ízlésem, meg még sokaké.
2010. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!