Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg fehér holló lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fehér holló lennék?

Figyelt kérdés

Párom elvált, az előző házassága inkább kényszer volt, nem szívesen emlékszik vissza rá. Mindig mondta, hogy még legénybúcsúja se volt és másén se volt soha.

Ezért néhány nappal az esküvőnk előtt, egy közös baráttal "összeesküdve" megszerveztem egy bulit neki, teljes titokban - az ajtóig nem is sejtett semmit.

Egy táncoslányt is rendeltem neki - felhívtam a lányt, töviről-hegyire elmondta, hogy miből fog állni a műsor, megbeszéltük a fellépőruhát, a zenét pedig ráhagytam.

A párom hajnalban rettentő boldogan, de nagyon értetlenkedve jött haza.

Szerinte ezerből egy nő rendelne neki táncoslányt. Tény, hogy nem mindenki ilyen típus, de nem is tartom annyira ritkának vagy meglepőnek.

A barátom többször bizonyította, hogy teljes mértékben hűséges. A lány táncos műsort adott elő, nem feküdt le vele, nem csókolóztak, nem cseréltek számot. Előadta a műsort, utána sok boldogságot kívánt az esküvőhöz, majd távozott. Képeket is kaptam utána - semmi olyan nem volt rajta, amiről ne tudtam volna és a barátom is részletes élménybeszámolót tartott.

Sőt, neki kissé kellemetlen is volt, mert nem tudta akkor, hogy én rendeltem és annyira azon kattogott, hogy mit szólnék hozzá, hogy a "hangulatjelzője" is fél hatnál maradt - ezzel azóta is cikizik a haverjai.


Tényleg fehér holló vagyok ezzel?


2010. nov. 22. 07:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

Én is irígyellek,és csodállak is ezért. Szeretnék én is ilyen laza,és jófej lenni a párommal ilyen téren,de rettentő féltékeny vagyok,és ezt nem bírom leküzdeni. Viszont tök jó azt olvasni,hogy meg lehet bízni ennyire is egy pasiban,hogy még a barátnő rendel neki táncoslányt. Tényleg vagány,és jópofa csaj lehetsz! :)


25/N

2010. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt nem értem, egy nő számára mi abban a jó, ha a párja megbámul és ráizgul egy másik nőre? Ez elég furcsa módja annak, hogy bebizonyítsd, hogy bízol benne. Én nem tenném. 35/N
2010. nov. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

Régebb kikapartam volna a szemét egy ilyenért:D ma már 3,5 év után sok bizalommal a hátunk mögött nem kaparnám ki. Sőt! Lehet én rendelném neki a táncoslányt. Mondjuk a páromnak lesz ki rendezze a legénybúcsút, úgyhogy ezért nem aggódok.

Szerintem ez nem akkora nagy dobás, hogy "fehér holló" légy. Ezt a környezetemben sokan nem tartják tabunak. Én sem. Nem arról van szó, hogy minden nap, csak egyszer az életben...miért ne?:)

2010. nov. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha egyszer férjhez megyek én is szeretném hogy legyen legénybúcsú táncoslánnyal sőőőttt leánybúcsú táncosfiúval :D
2010. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

Hát szerintem tényleg ritka dolog egy olyan hozzáállású nő mint te. Én elég fiatal vagyok még, eddig nem volt pasim, tehát azt nem tudom, hogy én mennyire lennék hasonló helyzetben féltékeny. Szerintem hagynám, hogy a haverjai megszervezzék neki a legénybúcsút, akár táncoslánnyal is, de hogy én rendeljek neki táncoscsajt azt nem hiszem. Bár lehet jobb és okosabb így, hogy te intézted, mert legalább megismerted a csajt kicsit, tudtad mi lesz hogy lesz és nem agyalsz azon amin sok nő hasonló esetben kiakad hogy "Vajon milyen a nő? Jobb nő nálam? Jobban tetszett neki mint én?" stb...

Viszont a barátnőimet ismerve róluk például kizártnak tartom ezt, hogy a táncoslányt akár csak "megengedjék" a pasijuknak. Érdekes módon bár van köztük olyan aki nem egyszer félre kacsintgatott már, de mégis a pasijára iszonyat féltékeny.

Összegezve tehát szerintem ritka, de nem baj az, nem lehet mindenki egyforma, és valószínűleg te nem az a típus vagy aki leáll a nyílt utcán veszekedni a pasijával mert utánanézett egy mini szoknyás csajszinak aki elment mellettetek. Ami jó, mert sztem sok kapcsolat az ilyen hisztik miatt megy tönkre. Már amennyire ezt így a környezetemben megfigyeltem.

19/L

2010. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Én maximálisan megbízom a páromban, ha ott lenne egy táncos lány, nem feküdne le vele, valószínűleg még bűntudatot is érezne.

Mégsem rendelnék neki...

Miért lenne jó ez? Szerintem ő sem örülne neki, ha nekem egy félmeztelen, macsó kinézetű férfi táncolna.


Ez egyszerű féltékenység.. azt hiszem, meg annak a gondolata, hogy (bár nagyon fontosak a testi dolgok), leginkább mégsem ez az, amiért együtt vagyunk.


De érdekesnek találom a kérdésed és szerintem tényleg kevés nő engedné meg ezt a párjának. Viszont ez úgy gondolom fordítva is igaz. Egy férfi sem rendelne ilyesmit a barátnőjének (leendő feleségének) általában.

2010. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a két utolsó válaszolónak mixelve reagálnék:

a féltékenység nálam több okból se áll fenn. EGyrészt ha nézegetni akar, bárhol megteheti - autóban ülve, utcán sétálva, neten, tévében...

Hogy vannak nálam jobb nők? Persze, hogy vannak, de gondolom ő se a táncoslánynál döbbent rá, hogy jééé, neki nagyobb mellei vannak.

Annyira pedig tartom intelligensnek, hogy a táncoslányt a helyén tudja kezelni - egy szolgáltatónak, aki szórakoztató (jelen esetben erotikus) műsort tartott.

Amikor egy másik barátnőmnek én rendeltem chippendale-t és megfeneklettem a szervezéssel, a abrátom segített ki telefonszámokkal. A végén pont így találtam egy nagyon profi chippendalet.

De őt sem zavarná, ha én kapnék chippendale műsort, sőt ígért is egyet, mert az én bulimból ez kimaradt.

Annyi önzőség pedig mindkettőnkben van, hogy ami hatást kivált a táncos, annak a gyümölcsét a partner aratja le pár órával később :)

2010. nov. 22. 10:57
 18/22 A kérdező kommentje:

A hölggyel pedig beszéltem előtte - főleg azt szerettem volna tisztázni, hogy az ünnepelt mire bukik, mit igen, mit ne.

Mondtam, hogy felőlem bármit csinálhat, két kikötésem van: pasin alsógatya marad, és a testnyílásokba nem kerül senkinek semmije. Mondjuk gyorsan megnyugtatott, hogy ez bele se férne a kialkudott gázsiba :)

Az egész buliban egy olyan momentum volt, amin felhúztam magam - az egyik haverja "okosra" itta magát és viccesnek gondolta, hogy ha cipővel rácsap a barátom tökére. Rá azóta is mérges vagyok, egy pasinak lehetne annyi esze, hogy ez fájdalmat okoz.

2010. nov. 22. 11:02
 19/22 anonim ***** válasza:

Nos, én biztos nem rendeltem volna, hiszen ezer más alkalom van arra, hogy idegen nőket bámuljon valaki.


Mellesleg ha valaki úgy gondolja, hogy ez helyes, és nincs benne semmi, akkor nekem meg rendeljen egy jóképű milliárdost, aki elszórakoztat egy hétvégén, megveszi nekem amit szeretnék, kényeztet, egészen addig, hogy nem fekszem le vele. Luxusautó, luxus szórakozás stb. na megnézném hogy melyik férfi egójának nem esne rosszl egy ilyen húzás :) Merthogy a férfiak a jó testű nőre hajtanak, a nők meg a pénzre, ebben a felállásban. ugyebár :)

2010. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az én párom ettől zavarba jönne és rosszul érezné magát, szóval nincs rá szüksége.
2010. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!