Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyet vegyek? (jegygyűrű)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyet vegyek? (jegygyűrű)

Figyelt kérdés
Most szeretném megvenni a jegygyűrűnket, és nagyon vacilálok azon, hogy egy ezüst karikagyűrű alkalmas lesz arra hogy egy életen át szép maradjon!? Az ezüst elkopik? Vagy mi vele a probléma, mert elég kevés jegygyűrűt látok ezüstből. De én is és a párom is az ezüstöt szeretjük. Szerintetek?
2010. nov. 25. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem olyat vegyetek ami nektek tetszik.

Nekünk arany van,közepén fehér csíkkal,mintákkal.5 év alatt (pedig nagyon vigyáztam rá),a minta már csak néhány helyen látszik benne.A fehér csík tele van karcokkal..

Úgyhogy erről ennyit....(110ezer volt a kettő):(

2010. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
Nekem tele lehet karccal, az sem zavarna az az jelenti, hogy sok-sok éve jó a házasságom, olyan mint az évgyűrű! Van akinek a csillogó szép aranygyűrűje nem éri meg a 2 évet házasságban és esélye sincs kopni! 110 000? És ez most miért lényeg? Na ezért kell az arany gyűrű! Hogy eltudjuk mondani, hogy 100 0000 forint volt! Engem ez teljesen hidegen hagy, nem érdekel az értéke , főleg nem másoké!
2010. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

08:05 vagyok...

Nem azért irtam le h mennyibe kerül,hogy nagyzoljak..

Csak azért irtam le,hogy egy 110 ezer ft os aranygyűrű is el tud kopni,hiába arany!!!!!!!!

Egyáltalán nem tartósabb mint az ezüst!Sőt,nagyobb odafigyelést igényel...

2010. nov. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ok! Én sem neked írtam, általánosítottam, nem neked de nagyon sokaknak az ár a legfontosabb! Ne vedd magadra, nem téged akartalak bántani!
2010. nov. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

8 éve vagyunk együtt.2 pár jegygyűrűnk is volt ,és készülünk újabbakat venni.Szeretjük cserélgetni.sztem nem kell annyira babonásnak lenni

ha megtetszik másik másikat veszünk semmit nem jelent.

2010. nov. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Alig kopik jobban, mint az arany és olcsó is. Hét évet ki fog bírni.
2010. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 26. 09:11
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem itt nagyon szépeket lehet kapni.


[link]

2010. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nah, milyent vettél??:)
2011. febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!