Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fénykép albumot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fénykép albumot (13*18-as méretben) hol lehet venni Pesten?

Figyelt kérdés

A fényképészünk nem adott a képekhez, meg elég jól megjártuk vele, mert utóbb mondta el, hogy a cd-k helyszínenként 8-8 ezer ft-ba kerülnek. A képeket is úgy csinálta meg, hogy a polgári 10*15-ős lett, s a külső helyszíni pedig 13*18-as. Így arra gondoltunk a párommal veszünk 13*18-as fényképalbumot, de eddig néztük a média márktban, ott csak beragaszthatós van, mi sima bedugósat szeretnénk, s lehetőleg nem túl nagyot. Láttam anno egy ismerősömnél olyat ami téglalap alakú, lehetőleg olyat, de lehet nagy is. Ha nem létezne olyan 13*18-asban.

Papír írószerben kérdeztük, de sajna ott nem árulnak az egyik helyen, s egy másik helyen azt mondták ilyen méretben nem tartanak. Valakinek van valamilyen ötlete vagy itt pesten hol lehetne szerezni olyat? Vidékről jöttem fel, s ott papír írószerben árultak fényképalbumot, de ott eddig nem volt szerencsénk:(


2010. nov. 28. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ápisz, hobbi bolt, mediamarkt, fotóboltok.
2010. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ápiszban nincs, média márktban szintén nincs olyan méret. Előbbiben voltunk, az utóbiban dolgozik a párom. Valakinek valami más ötlete, ahol tényleg lehet kapni?
2010. nov. 28. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Én webshopból rendelnék.


[link]


Ha lejjebb tekersz, találsz 13x18-ast. :)

2010. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nézem a linket, Budapesten van az üzlet! :) Nézd meg az elérhetőségekben! :)
2010. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsó az jó lenne, csak sajna az a gond van vele, hogy kinéztünk egyet. A fehér gyűrűset, 13X18-as s 100db fénykép fér bele. Pont megfelelne. Meg is rendeltük, s azt mondták, hogy karácsony előtt meglesz, s azóta sem hívtak. Pedig jó lenne, mert január végére vagyok kiírva (38hetes kismama vagyok), s még szülés előtt szeretném rendezni a képeket, hogy ha jönnének a rokonok, akik még nem látták a képeket, azoknak ne borítékba kelljen megmutatni.
2011. jan. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!