Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 60 fős lagziba szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 60 fős lagziba szerintetek kell vőfély v ceremóniamester?

Figyelt kérdés
Főleg fiatalok lesznek, és nem tudom hogy esetleg keresek valakit vagy a jó hangulat megjön magától is...
2010. dec. 9. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem boldogít, de jó ha van. :)
2010. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
40 fő fölött már mindenképpen kell valaki, aki garantáltan józan marad és tudja irányítani a vendégeket, az esemény folyását. Láttam már 35 fős esküvőt is szétesni emiatt; pl a közös fényképnél nem tudták, hova álljanak, volt, aki elindult a vacsora helyszínére és emiatt lemaradt a fényképről stb. Nem kell, hogy hagyományos, nagyhangú, intim tréfákkal poénkodó magyaros vőfélyt béreljetek drága pénzen. A hangulat megvan magától is, ha jó a zene, de akkor is kell valaki, aki tudja, hogy mikor jöjjön a vacsora, mikor hozzák a tortát stb, és ez ne legyen se a vőlegény, se a menyasszony, se senki a közvetlen, szűk családi körből. Nektek ünnepelni kell és elengedni magatokat, szervezzen és intézkedjen valaki más, akinek ez a dolga.
2010. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb (és drágább), ha ceremóniamesterre bízzátok a dolgot. Nemcsak a jó hangulat érdekében, hanem bármilyen előre nem látható probléma esetére ő a jolly joker, nem nektek vagy a szüleiteknek kell megoldani. De! Voltam olyan esküvőn, ahol a barátok ( 5-6 fő) egymás között szépen megosztva megoldották ezt a dolgot és minden frappánsul működött. A lényeg: Ebben az esetben nagyon alapos és részletes tervezés és feladatmegosztás szükséges a részetekről! ( Vagyis számotokra az előkészítés bizonyosan macerásabb!) Kérdés még az is, mit vállaltok még sk. vagy a barátokkal? ( pl. dekor ) Mert azért mindent tőlük sem lehet kívánni!
2010. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lesz. Én is azért szeretném, hogy legyen aki " terelgesse" a népet és menjen olajozottan a dolog. a barátok és a családtagok bulizzanak.
2010. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 40 fősnél nem volt. A hangulat nélküle is olyan jó volt, hogy azóta is beszélnek róla a környéken. :D
2010. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Esküvőszervező vagyok. Tapasztalatból mondom: mindkettő nagyon javítja a hangulatot. Szerintem mindenképp válassz, ne hagyd ki..
2010. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat, most voltunk a fotósnál és ő is azt mondta hogy nem árt ha van...akkor most keresgélek :)
2010. dec. 12. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát,a mi esküvőnkön mindenképpen lesz 1 ember,aki józan marad (én) de az az ember nem fogja életben tartani a hangulatot,így valakit mi is fel fogunk fogadni:)
2010. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!