Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehetne ezt a dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a dolgot megoldani?

Figyelt kérdés

Idén nyáron lenne a vőlegényemmel az esküvőm és az a problémám, hogy ők református esküvőt akarnak én pedig ragaszkodom a katolikus eküvőhöz..ti ezt hogyan oldanátok meg?

A családja azzal "fenyegetőzik", ha nem református elküvő lesz, akkor nem jönnek el az esküvőre.


2010. dec. 27. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na szép, akkor én a Városházán tartanám, ott nincs ilyen vallási probléma. Mi például ott esküdtünk.
2010. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De azt mondják a szülei, hogy ha csak polgárit tartunk, akkor sem jönnek el.:-(

Mert a páromat mégcsak meg is tudnám győzni, hogy katolikus templomban esküdjünk, de rosszul esne nekem is , ha nem jönnének el a fiúk nagy napjára..

2010. dec. 27. 14:39
 3/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul a bátyjáék azt hangoztatták, amikor együtt voltunk, hogy ők is csak református esküvőre jönnének el.?Mert náluk ez a hagyomány..de igazábol meg nem is vallásosak, nem úgy mint az én és a családom.
2010. dec. 27. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
nalunk az a szokas,hogy ha kulombozo vallasuak a felek akkor mind ket templomba ossze adjak oket meg akkor is ha nem egy varosban vagy faluban van a szulohelyuk.Aztan johet a lagzi a tervezett helyen.
2010. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hm ez nem rossz ötlet, de lehet ilyet, hogy két templomban esküdni?

És az milyen már, hogy a katolikusba az ő szülei nem jönnek el, a reformátusba meg az én szüleim??

2010. dec. 27. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Menjetek evangélikus templomba és akkor senki nem szólhat,hogy miért csak ez vagy csak az a vallás.

Amúgy azt hiszem meg lehet oldani,hogy mindkét felekezetből ott legyen a pap a templomba.Keressetek ilyet.

2010. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Két papos esküvő?

Igaz, nem tudom, hogy a reformátusok ezt hogy ugorják, de anyáméknak így volt, ők is kötötték az ebet a karóhoz, de ők legalább mindketten katolikusok: római és görög.

Kérdezzétek meg az illetékeseket, a Tisztendőt és a Tiszteletest, ők tudják, mi a teendő.

2010. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tetris ***** válasza:
Hát kérdezd meg a papot, hogy mit kell ilyen esetben tenni? Biztos volt már másokkal is így.
2010. dec. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A két papos esküvő egyáltalán nem kivitelezhetetlen.Több ilyenen is voltam.Ott ugyan egy templomban volt,két pappal és kétféle esketéssel.A külön templom is megoldható.

Azt viszont fel nem fogom,hogy hogy nevezheti magát valaki vallásos embernek,aki képes megzsarolni a saját gyerekét!

2010. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nesztek vallasok a foldre!
2010. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!