Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Együtt lehet így maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet így maradni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a barátom az osztálytársam, ő is 18. Most lesz januárban kettő és fél éve, hogy együtt vagyunk.

Én apukámmal élek (anyukám sajnos meghalt még kisbaba koromban), a barátom anyukájával él, az ő szülei elváltak 6 éve. A szüleink a szülői értekezleteken találkoztak már 9. osztály óta, de mikor komolyabb lett a kapcsolatunk (1 év után), akkor be is mutattuk egymásnak őket. Ők rögtön megtetszettek egymásnak, és találkozgatni kezdtek. Ez minket nem zavart, boldog voltam, hogy apu végre boldog, és túltette magát anyukámon. Viszont most Karácsonykor bejelentették, hogy összeházasodnak, és ide költöznek hozzánk. Ez kicsit fejbe vágott. Annak örülnék, hogy összeköltözök a barátommal (külön szobánk lesz), de így?? lényegében a tervérem lett! Lehet így továbbra is kapcsolatunk, vagy tönkre fog menni? Gondoltam megkérem apát, hogy addig várjanak ezzel, amíg mi leérettségizünk, és akkor elmegyünk koleszba, vagy közös albérletbe, és csak azután költözzenek össze, de az még 2 év, és az egyetem sem lenne olyan messze tőlünk, hogy el kelljen költöznöm otthonról, és csak pénzpocsékolásnak tűnik.

Mit gondoltok?


2010. dec. 30. 12:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mukodhet,elvegre ha ti is mar ket es fel eve egyut vagytok akkor szerintem semmi akadaly,hogy tovabb folytassatok,lehet kicsit furcsa lesz de mostmar ha igy alakult azert ti nem kell szakitsatok!!!legyetek boldogok:*
2010. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
85%
Maga a helyzet nagyon furcsa és kellemetlen. Nehéz kezelni, de nem lehetetlen. Biológiailag semmi nem áll közétek, csak elviekben vagytok "testvérek", gyakorlatilag nem. TEHÁT én azt mondom, hogy ha komoly a kapcsolatod a fiúval, szereted, akkor megéri ezt az egészet bevállalni. Csak gondolj bele...szétmentek a szülők miatt, és egész életedben azon fogsz gondolkodni, h MI VAN HA MŰKÖDÖTT VOLNA?? egy próbát megér a dolog...
2010. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Kissé bizarr a helyzet,de biztos,hogy meg fogjátok tudni beszélni a barátoddal is. Ha szeretitek egymást,akkor örüljetek,hogy még többet lehettek együtt! :) Ebben nincs semmi rossz,hiszen nem vagytok vérrokonok.
2010. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Iskolában együtt vagytok, utána otthon is együtt lesztek. hamar ráuntok majd egymásra.
2010. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem akkor lesz kellemetlen ez a helyzet, ha esetleg egyszer szakítani fogtok.
2010. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor lesz kellemetlen, ha netán szakítotok mégis. Egy fedél alatt?! Akkor majd egyszercsak átváltoztok tesókká... Nem tudom. Amíg működik köztetek (kívánom, hogy így legyen), addig jó.
2010. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

nekem nagyon furcsa lenne

szerintem így hamar egymás agyára mehettek :S

reggel délben este együtt, ráadásul ha valamelyikőtök elhívja barátját, barátnőjét akkor szintén ott a másik fél

én tuti megzakkannák...

2010. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa de működhet. Nyilván nem úgy fogsz nézni a nőre, mintha az anyukád lenne ezáltal a párodra sem úgy mintha a tesód lenne.

Próba szerencse!


A gond csak akkor lehet max ha szakítotok.

2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Érdekes az tuti. Nekem csak az a furcsa, hogy lényegében a nevelő anyukád lesz az anyósod... :D De kívánom Neked, hogy legyetek boldogok. ;)
2010. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elsőre egy kicsit fura szituáció, de miért kellene emiatt szakítanotok, ha szeretitek egymást?
2010. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!