Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasságot szeretnék kötni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságot szeretnék kötni, de a férfi külfüldi állampolgár, nős gyermekei vannak"neki elkell válnia külföldi feleségétől? . és mivel egyiptomi a válást hol kellene elinditani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 11:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
persze, hogy el kell válnia
2011. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Egyiptom területén kell megindítani a válást, ha ott lakik az asszony és a gyerek(ek).
2011. jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben nem tenném.És jobb, ha tudod, Ő nem fog elválni, mert az ottani vallás szerint, ha ezt megteszi, mindent a nők visznek.A nőt el kell tartani, nincs olyan, hogy nem!

És még valami.: A rokonom is most lett terhes egy egyiptomi férfitól, akinek kint 3 felesége van.

Ő lenne a 4. itt Europában. Már akkor gondok voltak,maikor elkezdődött ez az egész.Nem nézhetett férfira az utcán, de még a rokona, saját apja sem érhet hozzá.

Most lett terhes és nem nézheti meg magyar orvos, főleg férfi nem, de nő sem.

Most viszi ki hogy egy muzulmán női nőgyógyásznál szüljön.

Azt hiszem többet nem fogjuk látni..sok sikert.

2011. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kriszti83 ***** válasza:
93%

Igen, el kell válnia.

De én a helyedben ezt nagyon meggondolnám, teljesen más kúltúra, rengeteg szabállyal.

2011. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Most ezt komolyan kérdezed? Hát naná hogy el kell válnia valakinek ahhoz, hogy újra házasodhasson.
2011. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Én jól meggondolnám, hogy egy muzulmán, iszlám vallású férfihoz kössem az életem, főleg, ha gyerekei is vannak. Ő igazán el sem hagyja őket, mert náluk a gyerek a fontos!Főleg, ha fiú!
2011. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

jól írja az utolsó, ez nem "hamm, buci, megeszlek" egyszerűségű dolog.

Ha nem (kopt)keresztény, akikből elenyésző számban van Egyiptomba, akkor valszeg muszli lehet, a vallásuk szerint pedig nem kell ahhoz neki elválnia, hogy téged elvegyen feleségül, mivel engedélyezett a poligámia = többnejűség.

Nagyon vigyázz, mert könnyedén behúzhat a csőbe ez a te szerelmed.

2011. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

Bocs a hibákért, siettem.

:))

Szóval, kérdező, nem kell válnia ahhoz, hogy te legyél a felesége.

:(

2011. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Magyarországon nem engedélyezett a többnejűség, kedves hozzászóló, így akármilyen vallású, állampolgárságú a házasulandó, kénytelen bemutatni egy a családi állapotát igazoló dokumentumot, amely szerint az országunk törvényei szerint házasságot köthet. Tehát ha kimegy a kérdező Egyiptomba, ott hozzá mehet-itt viszont nem házasodhat, amíg a jövendőbelije házas....
2011. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Köszi az instrukciót, ezt jómagam is tudtam, csak józan praszti ésszel belegondolva, ha a vőlegénye külföldi állampolgárságú, azaz: egyiptomi, akkor nagy a valószínűsége, hogy nem itt fog az a bizonyos frigy megköttetni, hanem az ő hazájában, mint ahogy a szokásjoguk is diktálja, általában úgy viszik ki a menyasszonyt, hogy még nem házas, ott elveszi az illető, ezzel az asszony jogilag fel is veszi férje vallását, ritkaságszámba megy az olyasmi, hogy ide jön valaki, kint elválik és itt lép újabb frigyre egy itteni polgárral.

De mivel a kérdező eddig még nem nyilatkozott, így az sem derült ki, hogy a férj-jelöltnek egyáltalán mik a szándékai?!Ha esetleg az itteni letelepedés, akkor valóban előbb válnia kell, bár ki tudja, mi forrong az agyukban ilyenkor....

2011. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!