Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan választottad ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan választottad ki a tökéletes menyasszonnyi ruhát?

Figyelt kérdés

Rengeteg gyönyörű ruha közül miért épp arra esett a választásod,amit az esküvődön viseltél?

Könnyen ment a választás vagy nagyon is nehezedre esett kiválasztani egyet?

Ki segített a ruhaválasztásban?


2011. jan. 13. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Elso szalonba mentunk be,csak a korul a ruha korul forogtam,lesbeteltem,szerelem volt elso latasra,felprobaltam hercegnonek ereztem mgam benne,pedig vagy meg 3ar ramadtak,de csak az elso maradt.
2011. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Remélem nekem is ilyen "szerelem első látásra-ruhám" lesz!

Még nincs meg az esküvő konkrét időpontja,de már nézegetem a ruhákat,és a neten szebbnél szebbek vannak,és elképzelhetetlennek tartom,h a sok csodaszép közül,egyet ki tudjak választani,de remélem majd a ruha kiválaszt engem:)

2011. jan. 13. 15:11
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én modernebb felfogású vagyok, nekem kosztümöm volt és imádtam.Plussz egy Cadillac kosi,mint menyasszonyi autó.
2011. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

14.53 vagyok

A kért link:)

[link]


Nekem alapból jobban tetszenek az egyszerűbb, A vonalú ruhák, a csipkét meg egyenesen imádom, szerintem ettől nagyon romantikus az egész:)

2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hát...annyira nem is A-vonalú, inkább csak egyenes:D
2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik szalonban megláttam és megszerettem:) Megláttam, és tudtam, hogy az kell.:) Felpróbáltam, tökéletesen állt, azaz nem is kellett rajta igazítani semmit. A többi ruha vagy nagyon távol állt tőlem, vagy közelített az ízlésemhez, volt is amit kiválasztottam esélyesnek, ha nem lesz jobb alapon, de mikor ezt megláttam, egy percet sem gondolkodtam. Legszivesebben még mostanában is be-be mennék a szalonba néha megnézni, megfogni.:) Ja, és nem csak én tudtam első látásra, hogy az a tökéletes ruha számomra, de aki velem volt, az is.Ő is ahogy meglátta, beleszeretett.
2011. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát nálam úgy volt, hogy a neten kinéztem egy ruhát, mondtam, hogy nekem az kell és kész. Aztán elmentünk ruhákat nézni, voltam 3 szalonban, úgy volt, hogy a 3. után megyünk abba, ahol a kinézett ruha van.

Hát a 3.-ba megtaláltam a ruhám. Összesen kb. 15 ruhát próbáltam a 3 szalonba, de a 3.-ba a legelső ruha volt a befutó, amit rámadtak. Királylánynak éreztem magamat benne és tudtam, az az én ruhám. :) Alig várom, hogy végre rajtam lehessen.

2011. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!