Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen Szfvár, Árpád suli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noja82 kérdése:

Milyen Szfvár, Árpád suli étterme esküvőn?

Figyelt kérdés
Milyen volt a kiszolgálás? A kaja? Esetleg mennyibe került? Mi volt az árban? Díszítés? Esetleg a szállás?
2011. jan. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Pár éve ott volt az egyik távolabbi rokonomnak az esküvője, akkor szuper volt minden, most mi is esküvőt tervezünk egy ott dolgozó tanár ismerősünk azt mondta megkérdezi nekünk hogy mennyi lenne stb de ez kb 1 hete volt azóta semmi :(

Nagyon jó hogy semmit sem lehet róla olvasni, tudni a suli honlapján is semmi :(

Még jó hogy van másik étterem talonba, csak az nekünk nagy lenne de majd legfeljebb kitalálunk valamit :)

2011. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már beszéltem velük, egy kb összeget mondtak, ha gondolod tudok elérhetőségek küldeni privát mail címedre. Nekem a kb. 120 főre minimum 500ezer forintot mondtak, de ha komolyabb kaját akarsz, akkor 550, plusz a díszítés (bordó drapéria, fehér terítő, bordó díszekkel, a fő asztaldísszel együtt) 50ezer. A kaja lehet olcsóbb, attól függően, hogy mit visztek ti. A pia nincs benne, mert azt javasolják, hogy azt máshonnan szerezzük be.
2011. jan. 16. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt megköszönném :) Akkor kb a MOL étteremmel 1 árba van, ott 4400at mondtak a kajára és a sütit, italt viheted, csak mi kevesen leszünk és félek h ott elveszne az a kb 60 ember, az Árpádot meg úgy tudom lehet kisebbíteni paravánnal... a dekor sem rossz, nekem majdnem a dupláját számolták fele ennyi emberre (székszoknya stb)
2011. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen, csak júliusban még hagyjatok egy szabad szombatot. Szóval a telefonszám: Szabóné Rózsika 22/500-134, 22/303-363, vagy Rostás Ildikó (ő a teremrendező) 20/555-7800
2011. jan. 17. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyunk, igaz júliusban lesz de pénteken :)
2011. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!