Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen menyecskeruhát tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen menyecskeruhát tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Milyen menyecskeruhát tudtok nekem ajánlani?

Nektek milyen volt?

Vagy esetleg milyet szeretnétek?:)


2011. jan. 20. 18:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
Nekem magyaros, piros fehér zöld csíkok díszítették, pártával. Azt mondták, eredeti díszmagyar, rövid volt, és megálmodtam előre... annyira szerettem :)
2011. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem állt jól a rövid, nem is tetszett magamon. Hosszút választottam, bordó színűt. A felső pántos volt és fehér csipkékkel díszített. A szoknya dísztelen, egyszerű volt.
2011. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Köszike!:)

Várom a további válaszokat!

Ha tudtok linkeljetek képet is!:)

2011. jan. 20. 19:14
 4/30 anonim ***** válasza:
72%

Én valami ilyesmit szeretnék:

[link]

[link]

2011. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Magyaros, fűzős-kötényes, bordó színű ruhám volt. Úgy voltam vele, hogy piros kisestélyim még akármikor lehet, de ilyen ruhát többé máshova nemigen vehetek fel.
2011. jan. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

[link]



[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Az eredeti díszmagyar így néz ki:

[link]

[link]

[link] .jpg

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Na most ezek közelébe sem érnek mai díszmagyarok, főleg nem miniszoknyás csizmás izék.... Mifelénk amúgy sem szokás rövid ruhát húzni (amúgy egyáltalán nem kényelmetlenek -számomra- a földig érő abroncsos ruhák), sem koktél sem díszmagyar változatban. Arról nem beszélve a kölcsönök kínálatában a díszmagyar ruhákhoz pártát adnak, ami a lány fejdísze, nem az ifjú asszonyé, aki főkötőt húz, na olyat még egyik mai díszmagyarhoz sem láttam. Tehát ha igazi díszmagyar ruhát max. a múzeumban találsz vagy valami csodavarrónő, és korabeli fehérneműk (fűző [link] ) segítségével tudsz csináltatni.

2011. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
75%

Tessék:

[link]

első voltam :)

2011. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

[link]


az enyém majdnem ilyen volt, csak nem fehér volt felül, hanem az is pöttyös és vékony spagettipántos.

2011. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:)

Jöhetnek még!

Nagyon szépek!

Nekem ez tetszik most nagyon: [link]


Mit gondoltok?

2011. jan. 20. 20:01
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Mivel természetes vörös hajú vagyok (és bár festetetm, szintén vöröses-barnára, nyilván más árnyalatra) biztosan nem élénkpiros ruhára esne a választásom (találkoztam itt az oldalon olyannal akinek a falujába a sötétkék a szokás), az egyik hasonló adottságokkal rendelkező ismerősöm zöld ruhát választott, tehát valószínűleg én is zöld, sötétbordó, lila színeken gondolkodnék, ezek 'asszonyosak', a manapság látható, kapható díszmagyarokat gagyinak találom (és ezzel nem szeretnék megbántani senkit), a rövidet pedig bármikor húzhatok, ráadásul semmivel sem különböznék egy vendégtől sem,

pl ezek jól néznek ki.:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!