Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvői tortátok volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvői tortátok volt? Vagy milyet szeretnétek? (Link)

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
semmilyen, de sütök neked ha kell.
2011. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt,de remélhetőleg nem sokára lesz! :) Nem szeretnék túl csicsásat,a finom eleganciát,letisztult színeket és formákat kedvelem, valami ilyesmire gondoltam:

[link]

2011. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Az oldalán stilizált népies motívumok voltak, a tetején meg a magyar népmesék főcíméből ismert madárka kifütyülte a nevünket (nem térbeli volt, csak egy kép a torta tetején. Az alapszín ekrü, a díszítőszín bordó volt.
2011. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

A mienk ilyen volt

[link]

2011. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:D

Várok még!:D

Első köszönöm,de az már meg van hol lesz készítve csak még pontosan nincs meg hogy milyen!:D

2011. jan. 20. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hú, a magyar népmesékes gyönyörű lehetett :). Egyébként nekem fogalmam sincs, milyet szeretnék majd (csak azt tudom, hogy kb. 3emeletes szeretnék, és az egyik emeleten legyen gyümölcsös krém :D). Most vmi olyan elképzeléseim vannak, hogy:

-törtfehér pasztellszínekkel kombinálva (de nem bugyikékkel meg rózsaszínnel, nem szeretném, ha ilyen gyerekszoba-jellege lenne)

-egymással harmonizáló, nem túl harsány színek

-torta alakba elhelyezett cukormázas sütik (bár ez lehet, hogy túl formabontó lenne :D)

Mindenesetre nem bánnám, ha nem vmi sablonos, szokvány torta lenne, legyen benne vmi kis "őrültség", vmi plusz... anélkül, hogy túldíszített lenne.


Amik egyáltalán tetszenének (netről szedve):

[link]

[link] ... innen a 3., a 16. és a 17.

2011. jan. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a szüleim hozták. Kerek volt, a kedvenc virágommal, napraforgóval díszítve. Viszont nem tudtuk felvágni. Se ketten, se a férjem, pedig izomból ráfeküdt a késsel. Akkor derült ki, hogy anyámék egy fakorongot bevonattak marcipánnal :))

Utána kaptuk meg az igazit (a pincér alig tudta kihozni, annyira rázta a röhögés az előző miatt). Szép is volt és finom is, de nekem az első tetszett, az ötletessége miatt :)

2011. jan. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Odavagyok a gyümölcsökért, és vidám, nyári esküvőt tartottunk, szóval egy gyümölcsös tortát választottunk. 3 szintes volt, mert olyan állványa volt a cukrásznak, fehércsokiba mártott rolettikkel voltak körülrakva a szintek, a tetején pedig gyümölcsök voltak, kb. mint ezen a képen, csak minden szint külön.

[link]

2011. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekünk 3 emeletes volt, fehér mázzal bevonva és fehér rózsa-borostyán díszítésse. a virágok kis "kapszulákba" voltak téve, hogy ne hervadjanak el, azokat ki kellett szedegetni, amikor felvágtuk.
2011. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk tűzpiros volt fehér mintával , csodás volt, innen loptam az ötletet

[link]

2011. jan. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!