Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt az esküvői tortáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az esküvői tortátok vagy milyet szeretnétek?

Figyelt kérdés

Nekem még ötletem sincs, hogy milyen legyen, de valami különlegeset és nagyon emlékezetes tortát szeretnék.

Ja és milyen volt a tortadísz?


2009. aug. 9. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt (2006/2-es kép): [link]

de nem itt csináltattuk, hanem Dabason. 4 emeletes volt, csoki, gesztenye, eszterházy, citrom. Fini volt, bár mi alig kóstoltuk meg. A legdrágább a sok marcipánrózsa volt rajta, de az egész torta kijött 18 ezerből (bár ezt nem kérdezted).

A Horváth Cukrászda honlapjáról érdemes ötletet meríteni, de máshol sokkal olcsóbb. Persze érdemes lecsekkolni, hogy azért finom is legyen.

Sok boldogságot Nektek!

2009. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!:)

a D/66- os torta egyszerűen mesés:) az lesz az én tortám!!!:D

2009. aug. 9. 17:44
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Örülök, ha tudtam segíteni :-))) nagy szép esküvőt kívánok Nektek, minden úgy sikerüljön, ahogy szeretnétek!

2009. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképp valami modern, óriási tortát szeretnék. Egyszer láttam szökőkutast, na az valami gyönyörű volt.. Bár nem tudom honnan rendelték, de én is olyat szeretnék majd.

Stílusra meg valami olyasmit, amik itt vannak.

[link]

2009. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszoló!


Mi is a 2006/2 tortát szeretnénk megcsináltatni jövőre, nem küldenél képet (ide vagy privit) hogy Nektek más cukrász hogyan csinálta meg? Nagyon hálás lennék! :)

2009. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megint első :-)


A Sugar! is a Horváth Cukrászda része :-) tehát ugyanaz a design :-)


Kedves Utolsó Válaszoló!

Küldök neked szívesen képet, írj egy privit, akkor megjelenik az e-mail címed, mert itt sajnos nem engedélyezted a privi küldést!

2009. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 volt. Mindhárom más ízű. Volt egy menyasszonyos, egy vőlegényes (külön-külön hozta be a vőfély), aztán meg egy hagyományos (dekorszín volt zöld-fehér). Mindhárom torta ötletét neten láttam.

Bocsi de az egész beszámolót tudom csak belinkelni.

[link]

2009. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek
2009. aug. 11. 09:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Férjhez mész mert azt mondtam című film elején nagyon jók vannak
2009. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is a 2006/2-es volt, de nem abban a cukrászdában csináltattuk.
2009. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!