Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyiért vennétek maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiért vennétek maximum jegygyűrűt?

Figyelt kérdés
Mi számit drágának?
2011. jan. 21. 13:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
mi saját magunk készítettük el egy mesternél elég drága volt, de az biztos, hogy egyedi
2011. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne rá annyi pénzem, amennyit szeretnék, inkább vennék ezüst jegygyűrűt, de a szebbik-jobbik fajtából.


A túl vékony, vagy kevésbé jó minőségű arany gyűrű eltörhet, hamar karcos lesz, kopik.

A futtatott arany is lekopik, főleg mindennapos használatnál. Rettentő ciki és még csúnya is.

(Nem tudom, ki írta, de egy év garancia... aztán nem hordjátok?)


Legfeljebb rászánnék még egy keveset, és az ezüst gyűrűket egyedi gravírozott felirattal kérném.


Nem jegy-, hanem sima gyűrű, szerettem hordani. De hamar formátlan lett, ahol sokat dörzsölődik, ott kikopott. Csoda, ha nem fog eltörni. Meg fog szakadni a szívem, ha igen. :S Most nem merem hordani.


Elvi kérdés egyébként, hogy valaki hordja a gyűrűt, mindennap, mindenhová, vagy csak időnként veszi fel a házaspár, ha együtt mennek valahová és kiöltöznek. Az utóbbi nem az én stílusom, szerencsére férjemnek sem.

:(

2011. jan. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Amivel én kértem meg a menyasszonyom kezét az egy 2000 forintos ezüstgyűrű a közepén egy kővel.Amit vettünk aztán mindkettőnknek az meg 5000 forint volt szintén ezüst és a két darab volt ennyi.Majd esküvő után átkerül a bal kezünkre mert míg jegyespár vagyunk a jobbon hordjuk.Szerintem nem az ár a lényeg hanem a gesztus,és különben is a boldogságot nem lehet pénzben mérni.

Amúgy aki látta az ő gyűrűjét amit tőlem kapott mindenki azt mondta hogy milyen szép,és hogy lánykérésre tökéletes.

2011. jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Mi anno azt beszéltük meg,hogy 150 ezerig megyünk el. Végül is 120 ezer lett, de nagyon megérte! Tényleg olyan, amilyet megálmodtunk!
2011. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Láttam egy olyat, ami nagyon tetszik, de eléggé drága 170.000 Ft..Szerintem biztosan jó minőségű..ha nem találunk olcsóbbat olyat amilyen tetszene, hát akkor marad ez..de még nézelődünk, hátha van olcsóbbér.
2011. jan. 21. 15:45
 16/28 anonim ***** válasza:
Most kaptam karácsonyra a páromtól egy karikát, 85 ezer volt. Vittünk aranyat hozzá, így csak 25öt kellett fizetni. Gyönyörű darab, szeretném hordani életem végéig.
2011. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha így kezded, szerintem ne is vegyél!
2011. jan. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem van eljegyzési gyűrűm, olyat akartam,amit egy életen át akarok viselni, 75 000 Ft volt. Nem szívesen választottam volna olcsóbbat,mert azok nagyon satnyák . Minőségi jegygyűrű sem olcsó. Arra még nem került sor, de amik így elsőre tetszettek, hát 100 alatt nincsen nekem tetsző.De ez mindenki anyagi helyzetétől függ!!! Plusz az ízléstől is!!!Szerintem ha valaki megteheti, ne a legolcsóbbat vegye. Persze tudom, hogy valakinek még a 20 000 Ft is sok. Aki ilyen helyzetben van, természetesen örül, ha egy jelképes vékony gyűrűt meg tud venni. A lényeget nézve, mindig mindenki megtalálja a saját ízlésének és pénztárcájának megfelelőt, amivel a leendő házastársak kifejezik összetartozásukat! :)
2011. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

jav: 100 alatt nincsenekem tetsző

ezt úgyértem, hogy ez még csak az én gyűrűm lenne!

A vőlegény gyűrűje nincs benne,szóval a két gyűrű 150-200 ezer minimum.

2011. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
25ezer max. A barátom ezt mondja, de vedd hozzá, hogy ő nagyon smucig.
2011. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!