Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezüst jegygyűrűt szeretnénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst jegygyűrűt szeretnénk, ez miért gáz?

Figyelt kérdés

Én mindig is utáltam az aranyat. Egyszerűen nem szeretem. Kaptam anno 14 évesen arany nyakláncot. Azóta is megvan, el van téve szépen, őrzöm mint emléket a nagyimtól, de soha nem volt rajtam ballagásom óta.

Szóval most hogy párommal az esküvőt tervezzük felmerült, hogy mi lenne ha ezüst gyűrűnk lenne. Ő sincs oda az aranyért, nem is nagyon hord ékszert. Valahogy a színével nem vagyunk kibékülve. A platina is tetszik, csak hát az tényleg nagyon drága. És azt beszéltük, hogy sokkal jobb lenne ha ezüst karikagyűrűnk lenne, ami mindkettőnknek sokkal jobban tetszik és örömmel fogjuk hordani. Meg anyagilag is jobban megérné tényleg, mert így is rengeteg költséggel jár az esküvő. vannak nagyon szép gravírozott, különböző mintás, de egyszerű ezüst gyűrűk, amik nagyon tetszenek nekünk. A gubanc ott van, hogy drága anyáink (életükben talán először) teljes egyetértésben vannak, miszerint mi csak spórolni akarunk ezen. Ami nem iagz, mert elsősorban az ízlésünk miatt akarjuk ezt nem a pénz miatt. És erőszakoskodnak, hogy ők inkább megveszik nekünk az arany karikagyűrűket nászajándékba, de nehogymár ezüst legyen. Mit csináljunk?


2010. nov. 7. 23:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
hát én is utálom aranyat ezért fehér arany lesz. szerintem esküvőre azért mégsem az ezüst illik, de hát persze ez csakis a ti dolgotok. De ha azt mondod hoyg csak a színe miatt nem arany, akkor miért nem fehérarany?
2010. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

ha ők veszik akkor vegyenek fehéraranyat...

már bocsi de tényleg:/

én is utálom az arany színét...de szerintem ez a ti döntéseetek...pont az ami egy életre szól...

18/L

2010. nov. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Sok családban van úgy, hogy az arany az esküvőkor "kötelező", ezért tervezzük mi is a fehéraranyat, legalábbis én nem szeretem az aranyat.
2010. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

én is jobb szeretnék ezüstöt mint aranyat, de már látom, hogy a párom aranyat akar majd...pedig halomra állnak az arany dolgok a szekrényben mert nem hordom...

Szerintem ha ezüstöt akartok legyen ezüst...legfeljebb elhitetitek másokkal, hogy fehérarany:D csak a 925 ne látszódjon:))

sok boldogságot

2010. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
fehérarany gyűrű szép gravírozással nászajándékként?:) mindenki boldog lesz:P
2010. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon régi hagyomány, de a ti esküvőtök. Olyan legyen amilyet ti akartok.
2010. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Nonxi válasza:
86%
Szia! én is a fehér aranyat javasolnám! Ugyanolyan szép mint az ezüst, viszont arra is gondoljatok, hogy az ezüst nem olyan tartós, mint az arany, gyorsan elhasználódik. Sok boldogságot! :)
2010. nov. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Fehérarany valahogy nem jön be. egyébként megkérdeztem drága anyáinkat és azt mondták h az is úgy néz ki mint az ezüst és hogy az milyen már. Vagyis náluk egyértelműen arról van szó, hogy az ezüst gyűrű az a csóróságot jelképezné. Ők ezt úgy fogják fel, hogy akinek nem arany gyűrűje van annak nem telik rá.

A párommal egyetértünk az ezüst gyűrűben. Neki is az tetszik és nekem is. Csak anyáinkat nem lehet meggyőzni.

2010. nov. 7. 23:29
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

ne hagyd hogy beleszóljanak..a ti esküvőtök..vegyétek meg jó előre hogy lássák hogy ez komoly, és ők már ne vegyenek másikat "meglepetés" címszóval..

szerintem jó az ezüst is, miért ne lenne?

2010. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Van ezüst gyűrűm, amit évek óta hordok és nem használódott el.

Mi valami ilyesmit szeretnénk:

[link]

2010. nov. 7. 23:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!