Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem "merek" férjhez menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem "merek" férjhez menni pedig az lenne már a következő lépés. Van még valaki így?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 2 és fél éves a lányunk, több mint 5 éve vagyunk együtt. Megvolt már az eljegyzés rég, párom mindig tervezgeti is az esküvőt, beszél róla, de én iszonyodom! Nem akarom beadni a derekam, csak a válás lebeg a szemem előtt. Ugye ti is úgy gondoljátok, hogy így ne házasodjak?

Van valaki még így rajtam kívül?

Én úgy érzem, hogy ennyi szabadság kell nekem, hogy ha gond lenne, akármikor mehessek válás nélkül.


2011. jan. 22. 13:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
92%
Hát, nem vagyok vele így, de abban szinte biztos vagyok, hogy ha így mégis hozzámennél, valóban válás lenne a vége.
2011. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
89%
Te lécelni akarsz.
2011. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:
Nem akarok, de nem bízom senkiben annyira, hogy hozzá menjek.
2011. jan. 22. 13:28
 4/81 anonim ***** válasza:
69%

Én is nagyon félek a kötöttségektől,szerintem vannak így egy páran.


25/N

2011. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
97%
Nekem úgy jön le, hogy Te már most tudod, hogy egyszer majd elmész tőle. Így tényleg ne házasodj meg.
2011. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:
Nem tudom előre, nem is tervezek, de már ért pár csalódás a semmiből.
2011. jan. 22. 13:33
 7/81 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem ez nem csak a Te magadból kifolyó aggodalmad, hanem azért is érezheted így, mert a párod nem biztos, hogy tudja Neked megadni azt a biztonságot, ami mellett már nem lenne ilyen érzésed..
2011. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
66%
*meg tudja adni Neked.. (kis szórend csere..bocsi)
2011. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
60%
Nem mersz hozzámenni, de két és fél éve szültél neki egy gyereket? Ott azért gondok lehetnek az értékrenddel elég rendesen... előbb hozzámenni kéne, AZTÁN szülni... ahhoz, valakinek a gyerekét vállald, sokkal jobban kell bíznod benne, mint egy házasságnál... talán gondolkozni kéne... mindegy, ez már a Te bajod, egyébként a kérdésedre a válasz: Nem, NE házasodj így, jobb a párodnak is....
2011. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
75%

Hát.. én 7 éve vagyok a párommal, biztosan tudjuk, hogy mi együtt akarunk mindent, de ennek ellenére eszünk ágában sincs házasodni, mert így is jól vagyunk, és hülyeségnek tartjuk.

Viszont ami miatt te nem akarsz házasodni, az eléggé nem biztató.. szerintem ilyen gondolatokkal gyereket se kellett volna csinálni. Ha nem bízol meg a párodban, akkor minek? Én így nem tudnék benne lenni egy párkapcsolatban.

2011. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!