Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miben segített nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben segített nektek a párotok az esküvőtök megszervezésénél?

Figyelt kérdés
Az esküvői ruhát együtt néztétek ki?
2011. jan. 22. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi nem együtt néztük ki. Azt szerettem volna, ha egyben lát készen, ruha, smink, haj. Szóval csak az esküvő napján a fotózás előtt látta meg. Segített a zenész leszervezésében, ez az ő dolga volt. Meg a virág elintézése. A helyszín leszervezésében is aktívan részt vett. A többi nagyjából az én feladatom volt.
2011. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
általában esküvői ruhát a menyasszony és az anyja, ha jó a kapcsolat akkor az anyóssal együtt szoktak nézni, esetleg barátnővel, nem a férfivel. Meg az a babona hogy szerencsétlenséget hoz ha előtte meglát benne. Én biztos anyukámmal, barátnőkkel, sógornőkkel megyek. Férfi oda nem kell. Meg nem is bírná idegekkel.Mert ilyenkor ha kell 100 is felpróbálsz.
2011. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent közösen szerveztünk, intéztünk, kivéve a külsőnket - ruha, smink, haj, stb. Az meglepi volt.
2011. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindent együtt szerveztünk: meghívók, étterem, templom, kastély-polgári szertartás, sütemények, torták stb.

A ruhámat a barátnőmmel választottuk. A díszeket is vele készítettem.

2011. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát:) ismervén a drága páromat még az öltönyt sem hagynám, hogy egyedül válassza... az én ruhámat ne lássa, mert babona... zenekar, helyfoglalás. ez lesz a feladata.
2011. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindent együtt szerveztünk. Nagyon élvezte, és szuper ötletei voltak :) legszívesebben újra csinálnánk, nagyon jó volt, jól éreztük magunkat szervezés és a buli alatt is :)
2011. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Svájci állampolgár a férjem, és ott az a szokás, hogy a férfi a fő irányító (nem csak az esküvőben,az életben is). Mi ezt betartottuk. Egyedül az én dolgaimba nem szólt bele (smink, fodrász, manikűr, ruha...), azon kívül mindenbe, rengeteg ötletet adott, és rengeteget szervezkedett.

Sosem vágytam hatalmas, hét országra szóló esküvőre, de ezt ki is kötöttem, hogy nem lehet az.

Tökéletesre sikeredett neki, életem egyik legszebb napja volt (holtversenyben a két gyerkőc születésével :]).

2011. jan. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A ruhát nem, mivel az oltár előtt látott meg:). De ő telefonált vőfély, zenekar, szinte minden ügyben, aztán együtt választottunk. Ő csinálta a meghívót, ültetőkártyákat, pecsétet tervezett szalvétára, gyertyafénykeringőre csinált koreográfiát, amit betanított. Úgyhogy nagyon kivette a részét a dolgokból:)
2011. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!