Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegényed mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényed mennyire volt aktív az esküvőtök szervezésében?

Figyelt kérdés
Még nem kezdtük el a szervezést csak egy-két kósza dolog röppent fel,van még időnk bőven,de én már gyerekkorom óta szeretek "szervezkedni",és legszívesebben már neki is látnék:D a vőlegényemen viszont nem látok nagy lelkesedést és buzgalmat azt illetően pl,h akkor most az ekrü vagy a barack szín domináljon a díszítésben.Nem akarom erőltetni,tudom,h amiben kell,segíteni fog,csak kíváncsi vagyok ti mennyire maradtatok "magatokra" a szervezésben:)
2011. aug. 30. 14:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen egyáltalán nem volt az.
2011. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben aktivan egyetért velem.
2011. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
tök egyedül szerveztem mindent, neki csak annyi dolga volt, hogy az adott napon öltönyben megjelenjen az adott helyen. és ez így volt jól, szerintem a férfiak nem erről ábrándoznak "kislány"koruk óta. :)
2011. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez utóbbi válasz, NAGYON igaz. :D
2011. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A párom azt mondta neki teljesen mindegy minden, csináljam majd, ahogyan én szeretném. Szerintem ő minden mellé bólogatni fog. Veszekedés ebből nem lesz:)
2011. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt valami aktív, pedig nagyon várta az esküvőt. Inkább a szüleimmel szerveztük az egészet. Persze a kedvesemnek a legtöbbször nem tetszett, ahogy szerveztük. De amikor mondtuk, hogy akkor segítsen ő is, nézzen utána dolgoknak, vagy mondjon ötleteket, azt már nem. Hoooogyine! Ő dolgozik, nem ér rá! :D
2011. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Argloss ***** válasza:
100%
A férfiak többségének fogalma sincs róla, hogy az ekrü az milyen szín, szóval inkább örülj neki, hogy rád hagyja az ilyesmit. Valószínűleg úgy gondolkodik, hogy az esküvő neked van, olyannak kell lennie amilyenről te álmodsz...
2011. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

ma 14:52 vagyok

Az is hozzátartozik, hogy én megelégedtem egy kisebb lagzival, amennyi futotta a mi és a szüleim pénzéből, de a párom titkon nagyobb szabású esküvőt szeretett volna: előkelő étterem, vendégzenekar, vagy száz fő vendég, minden haver, ismerős... Tudta ő, hogy erre nincs pénzünk és hogy a szülőkkel abból gazdálkodunk, ami van, de azért kicsit bántotta.

2011. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán aktivizálta magát, igazából ezek a színek, meg minták nem érdekelték. Volt egy-két ötlete, azt megosztotta velem és ennyi.

Eleinte rosszul esett, már kezdtem azt hinni, hogy nem is akarja már annyira, aztán elmondta, hogy ő ebbe nem akar beleszólni, mert nem ért hozzá. Persze igyekeztem mindenbe bevonni, ha rábíztam valamit nagyon jól megcsinálta. A pasik ilyenek, a párom állítása szerint ő a pirosat simán összerakja a kékkel mert ennyire nem ért hozzá... Hallelujah-t akarta bevonuló zenének... :D Szóval mindenki jobban járt, hogy kevesebb ötletét akarta tényleg megvalósítani.

2011. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet, hogy színösszeállítás, díszítés, rám bízta, de olyan értelemben, hogy én felvázoltam pár ötletet és együtt vitattuk meg, melyik tetszik nekünk, melyik legyen. Tehát elé tettem a választási lehetőséget, mert ő színárnyalatokban nincs otthon. :)


De egyébként mindent közösen intéztünk.

2011. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!