Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt az esküvőtök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az esküvőtök?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Sokan voltatok, kevesen? Sírtatok? Volt valami vicces baki? Én imádom az esküvőket, de az enyém még odébb van, így szeretném átélni a pillanatot általatok, ha megosztjátok velem!
2011. szept. 28. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szuper volt. 82-en voltunk. Nem sírtunk :) Vicces baki volt... mégpedig az, hogy előttünk is volt egy esküvő, és az autóval nem rendelkező vendégeket ott is egy kisbusz vitte az étterembe utána. Nos, az én drága édes családom egy része kissé bekonyakozva elment a másik násznép buszával a másik étterembe. És a vicc, hogy még akkor se vették észre, h valami nem stimmel, mikor már az ebédet ették :))) A menyasszonynak volt fura, hogy kik ezek?
2011. szept. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
EZ a sztori nem semmi XD
2011. szept. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát eeeez... vazze, télleg nem semmi! :))))
2011. szept. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:) Nálunk is volt egy hasonló: papám az egyik rokon esküvőjéről más kabátjában ment haza, de se neki se a másiknak nem tűnt fel, pedig a papám kicsi és a térdééig ért a kabát :) Mamám elmondása szerint a turpisság akkor derült ki mikor papám keresni kezdte a zsebében a fésűt- nagy piperkőc az öreg. Az nem tűnik fel neki h nem az ő kabátja meg nagy is rá, bezzeg h nincs fésű :DDD
2011. szept. 29. 02:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
20 fő, a legszűkebb család és a legjobb barátok. És mi végigröhögtük az egész szertartást (csak polgári volt), anyakönyvvezetőstől, mert ezek a piszok disznók folyamatosan beszólogattak hátulról:) Vagy a férjemet agitálták, hogy fusson, amíg nem késő, vagy engem.... lehet, másnak ez a szertartás "megszentségtelenítése", de nekem a legszebb emlékem.
2011. szept. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk 2 esküvő volt, nagy felhajtással. egy éves volt a kislányunk akkor és amint kiderült, ha gyerek van nem esket meg a pap a templomban.(református). pedig ugy terveztük h egyik hétvégén az én szülőfalumban, az én templomomban, az én vendégeimmel, második hétvégén a férjemnél ugyanez, mert vegyes házasság, különböző szokásokkal. csakhogy mivel a templomba nem mehettünk, nálunk felborult a program és megviselte a családomat, én sem élveztem ahogy kellett volna. a férjemnél minden rendben volt, katolikus pap simán megesketett, gyönyörű volt, mint a filmekben, szebbet álmodni sem tudnék. nálunk kb 350 személy volt, csodálatos teremdiszités, teriték, 4 fogásos kaja+desszert+menyasszonyi torta, szép képek, jó mulatás.a férjemnél 150 személy, szerényebb menü (rendelve volt, mig nálunk házilag megcsinálva minden, anyukám cukrász-szakács) de jól mulattunk itt is. fehér menyasszonyi ruhám volt, egyszerű, hercegnős, volt kalapom, kesztyűm, ernyőm, második lagzihoz már vásároltam egy bolerót mert lehült az idő.
2011. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Mi jövőre tervezzük az esküvőt és az én anyukám is szakács + cukrász.Annyit gondolkodom rajta hogy engedjem e főzni. Félek hogy akkor már nem is tudná élvezni hogy örömanya, mert annyi dolga lenne. Neked mi volt a tapasztalatod? Jutott ideje azért veled is és magával is foglalkozni az esküvő előtt? Anya azt mondja hogy fogadni kellene még mellé 1-2 embert aki a keze alá dolgozik és nem lesz gond. De nem akarom hogy megszakadjon.

2011. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja persze, nem személysen ő csinálta, hanem sok segitővel, ő csak ellenőrzött. volt ideje igy mindenre.
2011. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem volt nagy esküvőnk, csak azok voltak ott akik tényleg fontosak nekünk.

Pont abban az időben ment az a reklám a tv-be hogy "nem dönthetek amíg nem voltam az electro world-be" és bátyám volt a tanúm, aki az esküvő előtti nap felhívott, hogy ha ezt benyögöm a házasságkötőbe akkor tesz még egy vaskos borítékot plusszba azon felül amit adni akar.

Ezt ugyan nem vállaltam be, de az electro world-be bementem és ott előadtam magam.. :)

"Döntöttem mostmár hozzád megyek!"

Nagy poén volt XD

2011. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!