Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány ruhát mikor kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány ruhát mikor kell kiválasztani a kölcsönzőből?

Figyelt kérdés
Júliusban lesz a lagzi, a menyasszony ruhája már megvan október óta, ugyanabból a szalonból gondoltam én is a koszorúslány ruhát.
2011. jan. 23. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igazából a szalontól függ...

hogy milyen nagy a forgalom, mert ha túl nagy akkor megesik hogy már több ruha is le van foglalva.

Szerintem nyugodtan elmehetsz már most is.

de ha kevésbbé vagy válogatós akkor meg bőven ráérsz, hiszen biztos sok ruhájuk van, és nem az összeset foglalják le

Amikor én menyasszony voltam, akkor én vittem el a szalonba mind a 8 koszorúslányt, így ők kaptak kedvezményt és foglalót se kellett fizetniük, hiszen én fizettem bőven a ruhámért.

Kérdezd meg a menyasszonyt, nem e menne el veled, vagy kérdezné meg telefonon hogy ha visz koszorúslányt akkor nem kaptok e kedvezményt.

2011. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mifelénk nem a menyasszony veszi, választja, szabja meg a ruhát (helyesen), hanem mindenki dönthet a saját ízlése, külseje, belátása szerint, gondolom nálatok is így van, nem feltétlen kell ugyanonnan, de érdemes lenne már most elmenni bérelni, fél évvel az esemény előtt, legalábbis mi jóval korábban szoktuk elintézni (sokszor voltam már koszorúslány).
2011. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már megbeszéltem a menyasszonnyal, h eljön velem. Egyedül leszek nagy koszorúslány (19), és két picur (3, 3ésfél)
2011. jan. 23. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
minél előbb
2011. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb, legalább! fél évvel korábban.
2011. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi a válaszokat! Február 5-én megyünk!
2011. jan. 24. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!