Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a kapcsolatod az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a kapcsolatod az elején a férjeddel?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy milyen volt a kapcsolatod a férjeddel,akkor amikor még "együtt jártatok"!Már akkor tudtad hogy őt akarod a férjednek vagy akkor még el sem tudtad képzelni,de mégis ő lett?

Én 3 éve együtt vagyok egy férfival,ebből 2éve együtt is lakunk.Nagyon sokat gondolkoztam a közös jövőnkön,és inkább pozitív tulajdonságai vannak,mint negatívak.Ezért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés is mert tényleg szuper férjnek és apának tudom elképzelni de néha-néha elbizonytalanodom.


2011. jan. 24. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nyilván azért kellett egy pár hónap ahhoz, hogy rájöjjek, őt akarom. Bár nálunk ez elég gyorsan ment, mert elég hamar összeköltöztünk! Persze, nálunk is voltak, vannak gondok, de az nem nagyon jutott eszembe, hogy ne akarnám férjemnek!
2011. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Mi 5 éve vagyunk együtt, ebből 2 és fél éve vagyunk házasok. Mi már az elejétől kezdve tudtuk hogy komolyan gondoljuk, ezért is házasodtunk össze, van már egy kislányunk is. De valahogy éreztem hogy ő akarom férjemnek.

Senki sem tökéletes, azért érzed néha bizonytalannak a dolgot, ez természetes érzés, még esküvő előtt is az lenne.

2011. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben vagyok, bár már összeházasodtunk, tudom, hogy az igazi, de a tűz egy kicsit alább hagyott, most közös játékokat, programokat szervezünk, együtt főzünk, bulizunk, iszogatunk, kirándulunk, sztem ez segít! És nagyon nagyon sok beszélgetés, mondd el, neki, h bizonytalan vagy vmiben, derítsétek ki mi az, és akkor meg lehet oldani. Sok boldogságot kívánok!
2011. jan. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! mi majdnem 4 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve együtt is élünk. még nem is jártunk, megkérdezte, hogy hozzámegyek-e:) elpoénkodtam, de már tervezgetjük a nagy napot:)
2011. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!