Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik a csillagjegyedhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a csillagjegyedhez tartozó menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Mi a csillagjegyed? Jellemzőid alapján magadra ismersz? A csillagjegyedhez tartozó ruha tetszik neked? Melyik ruha tetszik ezek közül neked a legjobban?


[link]


2011. jan. 25. 15:40
 31/93 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ruha tetszik :) Én skorpió vagyok és bár nagyonnem ilyen volt a ruhám hanem a tüllös, nagyszoknyás, hercegnős, de tetszett ez is :)
2011. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek vagyok,illik rám a jellemzés,a szeszélyesség kifejezetten jellemző rám...Tetszik a ruha,de a kosé jobban bejön...
2011. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
100%
Kos vagyok és nagyon nem tetszik :D Soha nem vennék fel olyan menyasszonyi ruhát. Ami esetleg tetszik az az oroszláné, szűzé (bár a csajon elég hülyén áll, a mellén nagyon bő rá), a baké (bár az eleje nem látszik). Többi nem igazán, főleg amelyik kb csak egy miniszoknya...
2011. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
100%
én halak vagyok, és tetszik a halakhoz tartozó ruha, de tetszik még a bikáé (legfőképp a felsőrész), a ráké, és az ikreké is. viszont magamom ezek közül legkönnyebben az ikrekhez tartozót tudnám elképzelni.
2011. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
Kos vagyok!A ruhát biztos nem venném fel,ami nekem bejön az a mérleg és a skorpióé,viszont tesóm sporpió és szerintem nincs az az isten h felvenné a skorpiónak szánt ruhát,nagyon nem a stílusa,viszont a leírások jók,csak a ruhákat nem találták el teljesen.
2011. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
100%
NEM fúúúúúúúúúúúj én skorpió vagyok de fel nem venném azt a ruhát, nincs az a pénz...a szűz vagy a bakk-ét viszont felvenném:D
2011. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
100%

Halak vagyok.

A halak-os ruhán kívül mindegyik másik gyönyörű

2011. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
100%

Bak vagyok

A leírások illenek rám, de a ruháról nem nyilatkoznék mert nem látszik az eleje és így akármilyen lehet...

2011. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
100%
Bika vagyok. Nagyon szép a ruha, hasonlót képzelnék el magamnak, csak fehérben, és nagyobb szoknyával. Még a vízöntők ruhája is nagyon tetszik, bár fel nem venném. :D
2011. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
100%
Kos vagyok és nekem nem tetszik a hozzám illő ruha, az ikreké sokkal jobban.
2011. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!