Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik a csillagjegyedhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a csillagjegyedhez tartozó menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Mi a csillagjegyed? Jellemzőid alapján magadra ismersz? A csillagjegyedhez tartozó ruha tetszik neked? Melyik ruha tetszik ezek közül neked a legjobban?


[link]


2011. jan. 25. 15:40
 41/93 anonim ***** válasza:
78%
Én mérleg vagyok,nagyjából igaz amit írtak.A ruha nem csúnya,de láttam már szebbet is,túl habos-babos.Az oroszláné tetszik a legjobban.Ha férjhez mennék valami szexis és megbotránkoztató ruhám lenne,hasonló mint a skorpióé,csak nem ilyen cafatban lógó,izléstelen kaki:)
2011. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
100%

Kos a csillagjegyem, és illenek rám a jellemzők, de a ruha viszont nem tetszik. Kb. szöges ellentéte annak, amit viselnék.

Az Ikrek ruhája tetszik.

2011. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 eszo ***** válasza:

hát, én rák vagyok..de az nagyon nem tetszik!

nekem az oroszlán jött be!

2011. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem. :D Jó, végülis elmegy, de nem ilyet választanék, más csillagjegyeké jobban bejön. Mérleg vagyok amúgy.
2011. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
én skorpió vagyok de fel nem vettem volna ilyen ruhát. az enyém olyasmi volt mint az oroszláné
2011. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 cheresnye válasza:
Oroszlán vagyok, és az is tetszik a legjobban. Vannak még szép ruhák, de én ragaszkodok a hófehérhez. Azok közül meg az oroszláné a legszebb.
2011. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
78%
Mérleg vagyok, és tényleg szeretem a szépet, de azért az a ruha még nekem is túlzás :D
2011. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
100%

Bak vagyok és hátulról nagyon tetszik a ruha :) kár,hogy szemből nincs róla kép.

Igaz mind1 is mert már férjnél vagyok.

2011. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
100%

Bika vagyok, de a ruhának csak a felső része tetszik, szoknya nem, az ikrek ruhája jó és még a mérleg is elmegy, ami abszolút nem jön be: nyilas, skorpió, vízöntő, kos, ezek miniszoknyák meg hippi ruhák, a kosé meg egy hálóing szinte.

Az esküvőmre ezek közül egyiket sem venném fel. :)

2011. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:

Kos vagyok de egyáltalán nem tetszik a ruha

az OROSZLÁNÉ VISZONT GYÖNYÖRŰ

2011. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!