Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tetszik a csillagjegyedhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a csillagjegyedhez tartozó menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

Mi a csillagjegyed? Jellemzőid alapján magadra ismersz? A csillagjegyedhez tartozó ruha tetszik neked? Melyik ruha tetszik ezek közül neked a legjobban?


[link]


2011. jan. 25. 15:40
 71/93 anonim ***** válasza:
59%

érdekes ez a cikk :)

oroszlán vagyok, a jegyemhez rendelt ruhát tényleg szépnek találom, de nálam a non-plus-ultra a vízöntőé! :)

(ami amúgy az aszcendensem, nem tudom ez így mennyire számít :D)

2011. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
100%
Ikrek vagyok, és nekem tetszik, de pl. a szűz jegyű sem rossz.
2011. jan. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:

nem, de igazából egyik sem tetszik.

ha választani kell, akkor a szomszéd csillagjegyé egész jó, a sajátom lehetne a második, de inkább egyik sem.

2011. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
78%

Hát SKORPIÓ vagyok, de ez a k*rvás rongydarab, amit ráaggattak erre a nőre, ez egyszerűen borzalmas!!! Semmi ünnepélyesség nincs benne... A modellnek viszont tetszik a haja és aranyos a csokor is! A jellemzés rendben van!


Egyébként én a MÉRLEG ruháját választanám innen, mert imádom az uszályt , azonban nem ilyen pufi fazonú ruhát akarok majd a nagy napra, hanem valamivel egyenesebb vonalút és strasszkövek helyett inkább hímzés vagy gyöngyfelvarrás legyen rajta! :)

2011. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió vagyok,nekem is inkább az ikreké tetszett.
2011. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik.. :(
2011. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
Egyedül a halaké nem jön be...A kosé ikreké tetszik nagyon,a skorpióé is bejönne ha hosszab lenne elől a szoknya és rövidebb hátul az cafrang...Én az ilyen cafrangos ruhákban folyton nézném nem lépe(ne)k e rá a cafrangos részre......
2011. jan. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
Lemeradt barátnőmé hasonló volt,mint a skorpióé mell részen. Hosszabb szoknya réssze volt,hátul hasonló lógóval uszállyal,neki is rátapostak párszor,a völegény is...
2011. jan. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim válasza:
Kos vagyok,és nagyon tetszik a ruha,csak nem menne rám sajnos.:D
2011. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim válasza:
100%
Vízöntő vagyok és nem teszik egyáltalán ! nekem az iKREK jegyhez tartozó az tetszik a legjobban:)
2011. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!