Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha csak polgári esküvő lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak polgári esküvő lesz, tényleg "ciki" az igazi menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés
Most olvastam ezt az egyik hozzászólásban, kíváncsi vagyok a véleményekre.
2011. febr. 15. 08:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem ciki!!Ez a Te napod és jogod van jól érezni Magad.Akik megszólnak érte,biztos azoknak is volt van álmuk ami "ciki".Ne törődj velük légy boldog!!!!!!!!!!!!:))
2011. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nyugodtam vegyél fel menyasszonyi ruhát, nem ciki! Én márciusban megyek férjhez. A párom már volt nős. Mivel most én kismama vagyok, nem akartunk nagy felhajtást,csak a szülők és a tanúk lesznek ott a polgári szertartáson, templomi esküvő nem lesz. Ha megszületett a baba,és anyagilag is úgy állunk, a párom megígérte,h lehet olyan ruhám amilyenről álmodok. De most, találtam egy olyan szép menyasszonyi ruhát,ami teljesen kielégíti az igényemet és nem vágyok abroncsos ruhára. Egy egyszerű,ekrü,mell alól bővülő,rakott aljú ruhám lesz. Egyszerűen gyönyörű és természetes. Nehezen akadtam a megfelelőre,de egyáltalán nem bánom,h a menyasszonyi ruha mellett döntöttem. Hogy néznék ki egy kosztümben ilyen fiatalon?:)
2011. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű nekünk is 5-6 fős esküvők lesz, de én nem mondok le a habos menyasszonyi ruháról, a fotósról fodrászról, nászútról. Nekem minden kell csak nagy lagzi utána nem. Párom nem bírja az ilyen nyilvános szerepléseket,meg a családja sem az igazi ő senkit sem akar meghívni az ő oldaláról csak talán az apját. Én ezt elfogadtam mert nem akarom hogy a nagy napon ő kiboruljon. De cserébe nekem minden kell
2011. febr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki!Sőt!Mindenkinek az az álma,hogy egyszer egy nap róla szóljon és mindenki megérdemli a fehér ruhát!!
2011. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sokaknak van csak polgári esküvőjük, ezért sem ciki a menyasszonyi ruha! Amúgy meg ez a Te életed nagy napja, azt tedd és úgy, ami és ahogy Neked tetszik! NEM CIKI!
2011. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy ciki e, de ha én házasodom nekem tuti lesz egy szép ruhám, akkor is ha csak szűkkörű lesz. ha már nem lesz nagy felhajtás legalább adjuk meg így a módját, na meg szép képeket is akarok :)
2011. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mii????

Én ilyet még senkitől nem hallottam, akkor furcsa ha két tanús esküvő van csak, de akkor ha rendes esküvő van és lakodalom fel se merülne bennem, hogy nem kéne menyasszonyi ruhát húzni, ha férjhez megyek nekem sem lesz templomim, mert nem vagyok vallásos, de tök természetes, hogy polgárira menyasszonyi ruhát húzok. Felénk sok a csak polgári esküvő, lagzi, és mindenki menyasszonyi ruhába volt, volt utcán vonulás és minden egyéb....

A MENYASSZONYI RUHA NEM TEMPLOM FÜGGŐ...

2011. febr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

a szüleim romániában esküdtek, akkoriban, mikor nem volt divat a templomi(de ők vallásosak, és szerettek volna ott is). 2 tanu volt csak rajtuk kívűl, és a pap, nem húztak fel semmi extra cuccot.

Mikor apám állampolgárságot kapott, megtartották magyarországon az államit, és anyu akkor húzott fehér ruhát, meg apu öltönyt.

semmi ciki nincs benne, tavaly voltam egyik barátnőm polgári esküvőjén, ő is szép menyasszonyi ruhában volt.

2011. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak polgári esküvőnk volt, de én ragaszkodtam hozzá, hogy egy egyszerű esküvői ruhám legyen. Nem abronccsal meg fányollal, de esküvői ruha.

Utána az esküvői vacsin is abban voltam. Kis esküvő volt, összesen 16an voltunk. De nem bántam meg a ruhát, mert jól állt, és mindenki szerint csinos voltam benne. :)

2011. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem igazi menyasszonyi ruhám volt, csak abroncs nélkül, csipkés, nagyon szép, de egyszerű. Csak a két tanú volt ott, de mivel volt fényképészünk, nem bántam meg a szép ruhát. Amúgy meg részben azért volt, mert mi külön tartjuk a polgárit meg a templomit, és megvettem már most a ruhát, ugyanaz lesz a templomin is, csak abronccsal, fátyollal, stb. Eredetileg csak egy nyári ruhát akartam, de így olcsóbb volt.

Ha nincsenek vendégek, én kicsit túlzásnak érzem a királylányruhát, de amúgy teljesen ok.

2011. febr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!