Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a vélemény az ezüst karikag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény az ezüst karikagyűrűről?

Figyelt kérdés

horribilis a fehérarany ára...pláne, ha karikagyűrűről van szó. és az ezüstöt jobban is szeretem.

szerintetek?


2011. febr. 23. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
szerintem vegyél ezüstöt.nem kell mindenkinek aranyat hordani,csakmert azt szoktak venni.főleg ha nem is annyira szereted.
2011. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha te az ezüstöt szereted, és a párodnak is megfelel akkor nyugodtan hordj ezüst karikagyűrűt. Nem az ára számit, hanem amit jelképez - az összetartozást
2011. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
ezüst karikagyürü? = gagyi, meg persze azok vesznek, akik fogukhoz verik a garast tipus, a feherarany drägäbb mint a särga,
2011. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Akkor van jelentősége, ha komolyan veszed az eljegyzési szokásokat. Eljegyzésre arany vagy fehérarany karikagyűrűt szokás adni. Az ezüstlakodalomra szoktak ezüst karikagyűrűt adni, bár nekünk nem volt, mert én meg nem szeretm a gyűrűket:)
2011. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
Gagyi. Azért adnak aranyat vagy fehéraranyat, mert egy értékes dologról van szó (mármint a házasságról.) Később nem tudhatod, mikor szorulsz meg annyira, vagy a kedves feleséged, hogy kénytelen leszel azt beáldozni... nekem nagymamám a zaciba volt kénytelen behelyezni, mikor nagypapám meghalt, a kommunisták pedig elvették mindenét. Nem politizálás miatt mondom, csak hogy lehet olyan helyzet, amikor ez menti meg a családot...
2011. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Én összespóroltam a menyasszonyomnak a fehéraranyra, mert rühelli az arany színt...

Ezüsttel meg nem akartam megkérni, attól többet ér :)

2011. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%

Ne haragudj,

de ha már erre sincsen pénzetek,

akkor mire akartok házasodni??

2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Anyám,hogy itt mekkora parasztok vannak!


Kérdezőnek.:Engem ezüstel kért meg párom ,nah és?

Nem pénzbeli-értékbeli dolgokkal kell kimutatni jajj cica mennyire szeretlek,mennyit érsz...

Nem csak azért választotta mert horibilis összeg a többi,hanem azért mert mindeketőnknek kétkezi szakmája van és elég cink pl kiadni egy gyűrűre 100-200-300 ezret azt ott tartasz hogy szevassz ha tönkremegy.


És mindeketten az ezüstöt szeretjük.


20/N

2011. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

utolsóval értek egyet....annyi az értéke, amennyire szereted azt, akinek adod...

és ránézésre úgyse lehet megmondani.


amúgy meg...mi az, hogy mire akarunk házasodni?????????????nem azért házasodunk, mert olyan húde sok pénzünk van, és el kell verni...pont annyi van, amennyiből az esküvő kijönne, gyűrű meg nem...és amúgy is jobban szeretem az ezüstöt!


Amúgy lány vagyok

2011. febr. 23. 19:15
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ezüstöt szeretnél, vegyetek azt. Imádom, amikor hangoztatják, hogy ez nem ezüst, hanem fehérarany :S, szerintem nem fogják róla megmondani, akinek meg az számít, hogy mennyibe kerül...:( Az igazán értékes dolgokat nem pénzben mérik az Életben.(Sajnos ma ilyen világot élünk, a Nagyimék korában létező vastag arany keverék gyűrűt ma már nem ennék fel a cicuskák, pedig akkoriban több gyönyörű, jól sikerült házasság létezett, ergo nem ezen múlnak a dolgok!)
2011. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!