Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell a szülőknek ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell a szülőknek ajándék?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy a szülőknek valami meglepivel készülnek.

Ez valami fontos dolog? Nem bántás, meg lenézés, simán nem voltam még nagykoromban esküvőn, így fogalmam sincs!


2011. febr. 26. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A vőlegény vagy, vagy a menyasszony? Mert akkor egy csokor virág kell az örömszülőknek.
2011. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én vagyok a menyasszony.
2011. febr. 26. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor egy csokor virág kell.
2011. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 napietus ***** válasza:

"szülőköszöntő"-nek hívják, általában egy csokor virág, ami harmonizál a menyasszonyi csokorral. keress rá, nagyon szépek vannak, de a virágkötőnek is biztos lesz ötlete.


sok boldogságot!

2011. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. febr. 26. 13:59
 6/7 anonim válasza:
100%

Szokás adni a szülőknek a polgári esküvő. Nálunk a menyasszony és a vőlegény szülei is kaptak. Anyukáknak egy szál rózsa, apukáknak jó ötlet egy 'különleges' bor. Vegyél egy üveg jó fajta bort, amit szeretnek, áztasd le róla szépen a cimkéket, és készits rá saját gyártású cimkét, amin szerepel az esküvőtők dátuma, helye, esetleg egy kedves idézet... Nagyon szép tud lenni, és megható ajándék, mert saját készités.

Hallottam már olyat is, hogy szép nagy mézeskalács szivet sütöttek, és arra irták rá a nevüket, dátumot, stb.

Jó esküvői készülődést nektek! :)

2011. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a polgári szertartás keretein belül volt a szülők köszöntése. Egy-egy szál rózsát kaptak. ( Utólag sokat bánkódtam amiatt, hogy a nagyszüleimnek nem adtam egy-egy virágot...)
2011. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!