Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tippek, ötletek? Tavasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, ötletek? Tavasz esküvőhöz.

Figyelt kérdés
Nos, az esküvőnk tavasszal lesz,április végén. Meg van már a menyasszonyi ruhám, egyszerűen gyönyörű, de szeretném valahogy kicsit a tavaszi hangulathoz igazítani. Kis virágok rá, vagy nem is tudom... Ötletek?
2011. okt. 7. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Sok-sok-sok százszorszép! A hajadba, a ruhára, a csokrodba, a kocsira, a vőlegény gomblyukába, a teremdíszítéshez. Mindenhova! Imádom a százszorszépet! Tudsz mutatni képet a ruhádról, vagy egy hasonlóról?
2011. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ilyen a ruhám

[link]

2011. okt. 7. 16:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a pántra rakatnék apró, nem től feltűnő/csicsás virágokat, vagy a fejedre pántnak :).
2011. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mondjuk én is kis apró virágokra gondoltam a pántra (rózsaszín v pisztácia zöld) meg az aljára a húzáshoz kis virágokat, de nem túlzással.
2011. okt. 7. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerinem szép lenne egy rózsás-tulipános csokor a ruhádhoz


[link]



dekoráció :


[link]

2011. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!