Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem merek bemenni ruhaszalonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek bemenni ruhaszalonba, mert félek az áraktól. Tényleg ilyen drágák? Hogyan lehet olcsóbban kihozni a ruhát?

Figyelt kérdés
100 ezreket olvasok itt az oldalon. Én még nem voltam szalonban, pedig lassan közeledik a nagy nap. De én nem akarok ennyi pénzt adni érte. Hogy lehet olcsóbban megúszni?
2011. febr. 28. 14:49
1 2
 11/20 anonim válasza:
Én Szikszón béreltem 2008-ban 50ezerért, ha arról a környékről való vagy.
2011. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia

Én Szegedi vagyok, de békés megyéből (orosházáról) volt 2 éve a ruhám. Szegeden 120.000 Ftért lett volna a menyasszonyi és a menyecske ruha együtt, Orosházáról sokkal szebbet kaptam össz. 35. ezer forintért. és a vőlegény öltönye is onnan lett, orosházán 40.000 Ftba, ugyanaz a márka Szegeden 85.000 Ftba került volna.

Tehát ha Pesti vagy, ajánlom nézz körül a környező településeken is, mert valami csak azért drága, mert Pesten van.

2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is voltam olyan szalonban, ahol azt mondták kb. százezer a vételi ár, százötven a kölcsönzés, megköszöntem a tájékoztatást és szépen kijöttem.


Amikor én kerestem a ruhámat, bementem a szalonokba, és megkéreztem mennyiért lehet megvenni a ruhát. Az egyik helyen azt mondták kb. százezer. Megköszöntem, és szépen kijöttem.


Ahol végül vettem, ott azt mondta a hölgy, hogy tavalyi modellek kiárusítása van, 20-40 ezer, kell a hely az új kollekciónak. 28 ezért gyönyörű ruhát vettem, az meg, hogy tavalyi darab és volt már máson, engem nem érdekel.


A többi kellék már minimális összegért megvan. Végül is a ruha, méretre varratás, kesztyű, fejdísz, cipő, fehér harisnya, pelerin és abroncs kölcsönzés összesen kb. 40ezer volt.


Nekem az volt a tapasztalatom, hogy venni mindenhol olcsóbban lehetett. A kölcsönzés akár duplája is volt. Szóval jobban kijöhetsz, ha megveszed a tavalyi modellt.


Menj be nyugodtan a szalonba, kérdezd meg mennyiért lehet venni, kölcsönözni, és ha eleve sok, menj tovább. Ha az ár okés, akkor nézz körül.


Nézd meg, hogy a lakóhelyeden, a környéken lévő szalonoknak van-e honlapja, ott hirdetik az akciókat, előzetesen tudsz tájékozódni, hogy kb. mi várható a szalonban.


Meg itt többen ajánlottak egy szzalont, ahol jó áron lehet vásárolni. Azt hiszem a pesti Ázsia Centerben van, de a nevét nem tudom.

2011. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én kinéztem az Esküvő magazinból egy ruhát, és vittem a képet a varrónőnek, hatodából kijött, az enyém maradt, és még szebb is lett.
2011. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bár én keringős ruhát béreltem eddig, de az "csak" 25 ezer volt, volt 15-ért is, csak nagydarab vagyok, így a nagyobb többe került...
2011. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

menj le szerencsre,2 kölcsönző is van,25ből kijössz cipőstül,és szép

vagy ózd,bár ott pontosan nemtudom hol van,de google a barátunk


de itt miskolcon is vannak jó áron


de bemenni ne fálj sehova,miskolci vagyok,ha nagyon szeretnéd még a kezed is megfogom amikor mész be:)

nem harapnak sehol

2011. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha írsz nekem egy privát üzenetet, akkor megadok egy elérhetőséget, biztosan találsz megfelelő áron neked megfelelő ruhát :)

2011. febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pestena Fehér Szalon volt a legemberibb árakban és ruhákban is szerintem. én végül varrattam egy fehér egyszerűbb ruhát, amit utána átalakított a varrónő estélyinek, így került 75.000-be (ebben már a férjem mellénye, nyakkendője is benne van-ugyanabból az anyagból, mint a ruhám-)
2011. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Vidéken nézz szét... Nálunk egy nagyon profi ruha már kapható 30ezerért is... :)
2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A paraszt moderátorok kitörölték a válaszomat, miszerint Ukrajnába is érdemes kimenni ruhát venni.
2011. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!