Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki kísérjen az oltárhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kísérjen az oltárhoz?

Figyelt kérdés
Apum szóba sem jöhet, mivel vele nagyon rossz a kapcsolatom... sajnos annyira rossz, hogy igazán elgondolkoztam azon, hogy egyáltalán elhívjam e az esküvőre. Ki kísérjen az oltárhoz? Ilyen esetben hogy szokás? Van egy öcsém, de ő a tanúm lesz..
2011. márc. 1. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok

Még jó hogy öcsém elég kicsi,igy tanúm nem lehet,de igy ő kisérhet


párod papája/testvére?

jóbarát?

2011. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kereszt apud van?Akkor ő.
2011. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A nagypapa, ha még él. Ha nem akkor párod apukája esetleg?
2011. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van bármilyen más férfirokonod, akit kedvelsz (és nem 3éves :D), akkor ő. :).
2011. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Apum apukája már nagyon régen meghalt... A keresztapám pedig apu öccse... Nem nézne ki hülyén ha az apám helyett az öccsét kérném fel?? Háááát... :) Necces...

Nem is tudom.. Esetleg még anyum nevelőapukája jöhetne szóba (az édes apukája is ott lesz, de kiskoromtól anyu nevelőapukáját tekintettem teljes értékű nagypapámnak)...

Szívem szerint kihagynám az egész oltárhoz kísérést.. Tudom, hogy a családtagok egy része meg fog vetni, hogy nem apu fog kísérni..

Nem gondoltam volna, hogy az esküvő megszervezésében ez lesz az a dolog, ami nehézséget fog jelenteni... :S

2011. márc. 2. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt olvastam, hogy az a magyar szokás eredetileg, hogy nem kötelező kísérni..De nézz utána szerintem neten,vagy a tanu bekísérhetne? Anyud?Egy kedvesebb rokon, nagyon jó barát,barátnő?
2011. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!