Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha az apukám nem él, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apukám nem él, kinek illik oltárhoz vezetni engem? Van egy bátyám. Neki? Vagy keresztszülőnek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 08:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk ugy volt mindig szokás, hogy a menyasszonyt a völegény legközelebbi férfirokona (testvér, unokatestvér) kiséri, a völegényt meg a menyasszony legközelebbi nörokona.
2009. dec. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
A lányt az kíséri oltárhoz, aki férjhez adja. Ha édesapád sajnos már nem él, akkor akár a bátyád, akár a keresztapád kísérhet. De az lenne a legjobb, ha beszélnétek erről a pappal. Felénk a pap eléggé szeret meghatározni mindent, még azt is, hogy milyen virággal díszítsék a templomot az esküvőkor. És nem mindegy, hogy milyen hangulatban esket (szomszéd lány példájából tudom, nem beszélték meg a templom díszítést, a pap nem szerette azt a virágot amivel díszítettek, az esküvő végén még a gratulációkat sem várta meg, ahogy kiért a templomból, otthagyta az ifjú párt. Mire a násznép kiért, a pap már sehol sem volt)
2009. dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Felénk is az kíséri a menyasszonyt,aki férjhez adja.Tehát nálatok a bátyád,vagy a kereszetapádnak kell kísérni.
2009. dec. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban akkor a bátyád az esélyes, aztán a keresztapád. Ha egyiket sem szeretnéd, akkor nagypapa vagy bármilyen férfirokon. Ha sz sincs, akkor jóbarát. (Nálam pl. az lesz, a legjobb barátom fog oltárhoz kísérni, vagy egyedül megyek.)
2009. dec. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Én olyan is láttam, h ha nem él az apa, akkor az anya kísérte. Kicsit fura, de elfogadható a mai világban, nekem tetszett. Nekem szerencsére él az apukám, de ha ő nem tehetné meg, én anyut választanám.
2009. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sem él már az apukám engem nagybátyám kísért be a templomba, hozzám ő állt a legközelebb, a mai napig apám helyett apám:) Mondjuk nem is nagyon volt más közeli férfirokon a családban, de ha lett volna, akkor is nagybátyámat választottam volna (ő anyukám öccse egyébként)
2009. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ahogy illik: amint már többen írták a legközelebbi férfi rokonod. Testvér, nagybácsi, keresztapa, nagyapa...

Ahogy te akarod: akit a legközelebb érzel magadhoz azt kérd meg!

2009. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

engem is a fiú testvérem kísért oltárhoz,

és szerettem volna, ha a hozzám tartozó családtag vezet oda.

de láttam olyat is ahol a menyasszony anyukája vezette oda a lány

2009. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
61%
Szerintem is a testvéred ,mert ő a legközelebbi hozzátartozó!Az meg tényleg mindegy, hogy nő vagy férfi .
2009. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Engem a bátyám kísért:)
2009. dec. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!