Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Azok akik a tengerparton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik a tengerparton esküdnek a családjuk is ott van vagy csak a pár kettesben van jelen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki hogy szervezi. Nem értem mi ebben a kérdés
2011. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi tengerparton esküdtünk,de csak mi ketten voltunk ott.Mi senkinek nem tudtuk fizetni a repülőjegyet,és szállást,voltaképpen örültünk,hogy a saját költségünket álltuk..De senkitől nem várhattuk el(és nem is vártuk el) hogy egy csomó pénzt áldozzon a mi esküvőnkre..Ma már sok ember még nyaralni sem tud elmenni,nemhogy egy ilyen esküvőre..
2011. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek:

Ezen már én is gondolkodtam. És milyen volt így az esküvő? Olyan szép lehet, nekem sokkal meghittebbnek tűnik, ami tényleg arról szól, amiről egy esküvőnek szólnia kell. Nem sértődtek meg a közeli családtagok, hogy nem látták? Nekem is tetszik a gondolat, de biztos sokan megsértődnének nálunk, mondjuk, ha távolabbi rokon, akkor ez nem is érdekelne, de vannak közelebbi hozzátartozóim, akiket szeretek. Légyszi írd le a tapasztalataitokat!

2011. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

: tegnapelőtt 14:12 vagyok..

Nem volt sértődés egyik család részéről sem,mert mi már évek óta együtt éltünk,külön lakás,külön családként..Évek óta gyűjtöttük a pénzt rá,mert Las Vegasban akartunk összeházasodni..Végül is Hawai szigeteken esküdtünk,de nem olyan nagy felhajtás mit sokan gondolnák..Inkább a nyaralás volt szép.Összeházasodtunk a pálmafák alatt.Alig volt pár ember,de ők is mint tanúk jöttek el..Amikor a ügyintéző hölgy kimondta,hogy házasok vagyunk ivott egy pohár koktélt,és sok boldogságot kívánt majd ment a következő esküvőre..Mi meg rohantunk vissza a szállodába mert át kellett öltözni a búvárkodásra..Inkább nyaralás volt,de az felejthetetlen..Ha nem terveztük volna a egzotikus utat akkor itthon esküdtünk volna ,és akkor is csak két tanús lett volna..Mi piszkosul sajnáltuk volna hogy egy lagziba fizessünk milliókat...Inkább elmentünk olyan helyre ahová amúgy soha nem jutottunk volna el.Mi összekötöttük a kellemest a hasznossal..

2011. márc. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: megtudnád mondani hogy összesen mennyi volt az esküvő??

2011. márc. 10. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg hogy kit hivsz meg es hogy elfogadjak-e. Van aki osszegyujti a jegy arat csak azert hogy egy jot nyaralhasson. Nem elvaras kerdese hanem csak egy gesztus meghivot kuldeni azoknak akik szamitanak es akarod hogy tudjak mi a terved.

Mi forditva de ugyanezt csinaljuk, Canadabol a mi exotikus eskuvonk Magyarorszagon lesz es baratok is jonnek. Azt ok dontik el hogy akarnak-e, tudnak-e jonni.

2011. márc. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ez is jó tudok hozzá apartmant is , a képek a 8.oldalon [link]
2011. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!