Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha nem szeretem az édességeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem az édességeket akkor lehet olyat kérni az esküvői vacsorámon, hogy a vendégek kapjanak tortát aki meg nem kér az valami gyümölcssalátát, vagy semmit sem kér?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 07:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Középút?


Telepakoltatod a torta tetejét gyümölccsel majd azt eszed csak meg róla? Na ehhez mit szólsz?


Aztán ha valaki megkérdi (bár az is milyen, mert akkor ezekszerint nem álltok hú de nagyon szoros kapcsolatban) akkor azt is mondhatod: hogy de ettél és neked annyi elég volt...esetleg folytathatod ah nagyon erőszakoskodik: Na és a közös életünkbe is bele fogsz kotyogni? Ha ízlik neked akkor tömd a szád... ne toráztasd itt nekem... :)))

2011. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én mondjuk inkább cukrászdába mennék, de itt kb. megnézheted az árakat :)


[link]

2011. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, amiket írtok néhányan! :)))) Az esküvőjén mindenki azt csinál, amit akar - persze normális keretek között. Senki sem fogja nézni, hogy a menyasszony eszik-e tortát. Főleg azért nem, mert a legtöbb helyen az a divat, hogy a menyasszony és a vőlegény szolgálja fel a szeleteket. És mire ők a végére érnek, addigra a vendégek rég végeztek a saját tortájukkal és már javában táncolnak. Mellesleg a menyasszonynak bárki elnézi azt is, ha egyszerűen közli, hogy ezt most ő nem kívánja. Ne foglalkozz senkivel, érzed jól magad, és rendeljetek gyümölcstálakat is! Sok boldogságot!
2011. márc. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!