Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen édességeket szoktatok...

Milyen édességeket szoktatok SÜTNI/KÉSZÍTENI vagy venni otthonra?

Figyelt kérdés
nincs itthon semmi édesség, és nem tudom mit csinálhatnék. nagyon édesszájú vagyok. várom a válaszokat. meg a tippeket, hogy mi félét csinálhatnék. 14/L (szóval nem olyan nehéz sütikre gondoltam, vagy bármi másra) és légy oly szíves ne csak sütiket íj! köszi.
2011. okt. 8. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszgolyó mondjuk? Keksztekercs.. Esetleg muffin? vagy gofri :) Ilyesmi.. Ezeket könnyű elkészíteni :) Vagy valami teasütemény.
2011. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha nagyon gyorsan szeretnék végezni, akkor amerikai palacsintát, vagy gofrit készítek.

Ha kicsit több idő jut rá, akkor almás és túrós pitét sütök (egyszerű, sokáig eláll). Bármilyen idénygyümölcs jó tölteléknek (pl. szilva, meggy, cseresznye).

[link]

2011. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj házisütit! Az nagyon egyszerű. Csak bele kell dobálni egy tálba a hozzávalókat, golyókat gyúrni belőle, kilapítani, és 15 perc alatt megsütni.

Itt van két link is:

[link]

[link]

2011. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösziii
2011. okt. 8. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

mézes joghurt gyümölccsel

túró kikeverve lekvárral/mézzel/vaniliával stb

5 perces mikrós sütire keress rá az nagyon jó

pudingok

egy egyszerű és gyors kevert piskóták

asazlt gyümölcs, mazsola

tejberizs

margarinnal és cukorral kikeverek kakaóport és kenyérre/kekszre rákenem

ha kicsit tötbb időm van palacsinta, gofri, túrógombóc, kókuszgolyó, truffelgolyók

banán leöntve csokipudinggal

joghurt vagy túrótorta ezek sütés nélkül hamar megvannak

gyümölcsleves

2011. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!