Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mely országokban engedélyezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely országokban engedélyezik a meleg házasságot? És nagyon "hülyén" néz ki, ha nő nővel házasodik "hagyományos" fehér ruhában?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom, hogy a fehér ruha a tisztaságot jelképezi. A melegség pedig sok vallásban például "bűnnek" számít. Nem vagyok vallásos, de ez így nem néz ki idiótán?
2009. febr. 25. 22:58
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
17%
szia! pl canadaban engedelyezik sajnos a melegeket hazasodni:S amit nagyon undoritonak es visza taszitonak tartok bar nem csak en hanem hal istennek sokan meg masok is!ja es a feher ruha ? az tenyleg tisztasagot jelent, ha egy leszbikus nobe van egy kis erzes nem venne fel a feher ruhat!
2009. febr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Nézd, a melegekről való véleményedet, kérlek, tartsd meg magadnak! Nem ítélkezésre voltam kíváncsi!
2009. febr. 25. 23:09
 3/54 anonim ***** válasza:
53%
Hollandiában is lehet. ÉS igen , idiótán néz ki. Én is gusztustalannak, undorítónak tartom ,de nem hangzotatom. Úgy él ahogy akar, amíg zárt ajtók mögött teszi.
2009. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
15%
biztos a kerdezo is ferdehajlamos:S
2009. febr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Előfordulhat, hogy "a kérdező is ferdehajlamos". De mindehhez mi közöd van neked?! Mint mondtam, nem ítélkezésra vagyok kíváncsi! Bocsi, de ez most kicsit felhúzott! Szerintem senkinek semmi köze a másik ember magánéletéhez, pláne ilyen szempontból! Arról nem is beszélve, hogy FÁJ nektek, ha más nem olyan mint ti?! Vagy mi?! Ugye, hogy nem! Akkor meg?

Az országokkal kapcs. segítséget pedig köszönöm!

2009. febr. 25. 23:29
 6/54 A kérdező kommentje:

Egyébként lehet, hogy tényleg undorítóan néz ki, de nekem kislánykorom óta álmom egy olyan szép fehér ruha. :-) Ezért kérdeztem...

Na, most aztán le lehet hordani mindenféle gusztustalan, erköcstelen nőszemélynek!

2009. febr. 25. 23:35
 7/54 anonim ***** válasza:
98%
Németország bizonyos államaiban is lehet. Az biztos, hogy pl. Berlinben. Én sem értek vele egyet, de szerintem mindenki úgy él, ahogy szeretne, amíg engem nem korlátoz. És még mindíg sokkal rendesebbeknek tartom azokat akik párkapcsolatban élnek - magam is ismerek 2 ilyen fiú párt, semmi bajom velük teljesen normális emberek - mint azokat, akik az Andrássy úton riszálják magukat és csak az embereket provokálják, aztán csodálkoznak a reakciókon.
2009. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
28%
senki nem hord le semmifele erkolcstelen noszemelynek, de elgondolkozhatnal azon hogy no letedre, melyik szerepet jatszol ???? meg a masik dolog a hazasagot nem ket azonosnemueknek lett kitalalva hanem EGY FERFI ES EGY NO SZAMARA akarmennyire is hihetetlen ez szamodra:S
2009. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
18%

aberrált féreg!!



kérem a 0%-ot !!!!

2009. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
17%
ez kinek lett irva???
2009. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!