Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a helyemben? Alkalmi ruha vagy mennyaszonyi az esküvőre?

Figyelt kérdés
Nem lesz nagy eskűvő csak polgári azt is csak a legszűkebb családi körben(szűlők,testvérek és a két tanú).Szeretnék valami szép ruhát azért de melyiket?Mennyaszonyit vagy valami kis alkalmit?egyberuha,kosztüm?vagy fekete nadrág blúz és kész?Inkább költök egy szép csokorra,tortára mind a ruhára.
2011. márc. 31. 10:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Második házasságod?Akkor tökéletes az alkalmi is.
2011. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szép ez a ruha amit belinkeltél,beleszerettem :-)
2011. márc. 31. 11:42
 13/23 A kérdező kommentje:
Első házasságom lesz és remélem több nem is lesz :-)
2011. márc. 31. 11:43
 14/23 anonim ***** válasza:
Ja,ha első,akkor csakis menyasszonyi!
2011. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

A menyasszonyi ruhára akkor érdemes sokat kiadni, ha fontosnak tartod. Ha nem érzed szükségét, akkor felesleges, te nem fogod jobban érezni magad, sőt a gondolat, hogy tízezreket kidobtál a semmire, zavarni fog.

Amit leírtál, az alapján neked nincs szükséged nagy ruhára, szóval mindenképp érdemes lenne inkább egy olyan alkalmit venned, amit máshol is felvehetsz. Esetleg az is egy megoldás lehet, hogy veszel egy csinos alkalmi ruhát, az elején nagyon szépeket linkeltek be, és hozzá fátylat, hogy mégis legyen benne esküvői utalás.

2011. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen,egyre jobban kezdem azt érezni,hogy nincs szükségem nagy ruhára,persze azért tetszenek :-) de sajnálok rá annyi pénzt,mert ha veszek egy alkalmit azt fel tudom venni máskor is,jobban megéri mindenképpen :-)
2011. márc. 31. 12:10
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyunk a helyedben. Te nem igazán szeretnél esküvői ruhát, szinte tuti, h alkalmit viselsz majd. Ezt tudtad akkor is, amikor a kérdést kiírtad. A lényeg, h jól érezd magad azon a napon. Nem baj, ha nem hagyod, hogy beleszóljanak és más kedvééért nem másítod meg a véleményed, hisz neked így jó, csak akkor minek a kérdés?


Amúgy én kis, max közepes lagzit szeretnék, templomi esküvőm sem lesz, de menyasszonyi ruhában leszek, mert én meg így szeretném :)

2011. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Az elsőre miért kellene csakis menyasszonyi ruha? Májusban megyek egy barátnőm esküvőjére, ő egy szép, hosszú alkalmi ruhában megy férjhez (templomi is lesz). Ilyesmi a ruhája, csak világosabb pezsgő színű a szoknyája, és a derék résznél nincs rózsa, de helyette van hozzá egy szép stóla, hogy a templomban mégse fedetlen vállal legyen. [link] Egy szép csokor hozzá + frizura és szerintem tökéletes. Nekem nagyon tetszik. Egyszerű és szép. Náluk is kis esküvő lesz (szűk család és néhány közeli barát).
2011. márc. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%

Vannak egész egyszerű, fehér alkalmi ruhák (estélyi, kisestélyi, azok újonnan max. 30-40-50 ezerbe kerülnek).

Én biztosan nem virítanék kosztümben, fekete nadrágban meg pláne nem.

Ha rám hallgatsz (már volt esküvő, tapasztalat), leginkább a fotósra és ha akarsz dvd-t, akkor a videósra költesz. Ezt követően fodrászra és sminkesre, és olyan ruhára, ami igazán jól áll (nem kell esküvői, ha nem szeretnél, de tökéletes legyen és tökéletesen álljon).

Ha ezeket nem teszed, olyan pillanatokról nem lesz értékelhető felvétel, amiket később nem tudsz pótolni. Lehet spórolni a fotóson (a tesóm/nagyapám/haverom stb. hoz fényképezőgépet), de nem érdemes, azok a képek siralmasak lesznek.

2011. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%

1 óra?

Én de. 11-kor vettem fel (fotózás, szertartás, vacsora) és éjfél után vettem le). Ha lagzi nem is lesz, de a tortából arra következtetek, hogy kajálni elmentek. Estig rajtad lesz. És nem 1 órára adod ki, hanem AZ esküvődre.

Én sem vagyok híve a giccsparádénak, de ha csak egy kicsit is vágysz fehér ruhára, ne hagyd ki a pénz miatt. Megismételhetetlen. Ha nem kell a fehér ruha, akkor nem kötelező persze. De a dilemmádból én úgy érzem, hogy kicsit szeretnéd.

2011. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!