Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan hívjak meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak meg olyan embereket az esküvőmre, akik utálják egymást?

Figyelt kérdés
Ti voltatok ilyen helyzetben? Minden családtagomat szeretném, hogy ott legyen, de nem tudom mi tévő legyek!
2011. márc. 31. 22:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos nem hivhatsz meg minden rokont,mert akkor a vegen vita,verekedes lesz.Ez igy szokott lenni. Berugnak es akkor mindenki veszekszik stb.

Gondold t es huzz ki egy ket rokont a listarol

2011. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek közeli rokonok, nem távoli unokatesó, nagybácsi, stb...

Nagyon szomorú vagyok emiatt :(

2011. márc. 31. 22:13
 3/18 anonim válasza:
63%
nekünk ezért volt 4 fős esküvő és lagzi. 2 tanú+mi
2011. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ültetéssel tudsz variálni: az asztal másik végére vagy a terem két legtávolabbi csücskébe kerül a névkártyájuk, egymásnak háttal, hogy még csak ne is lássák egymást. Ha lesz ültetés. Bár maguktól sem ülnének egymás mellé szerintem :)
2011. márc. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem lakodalom volt nekem, hanem ballagás, de ugyan ilyen cipőben voltam én is, így én mindenkit meghívtam, nem volt kötelező megjelenni, ha jön, akkor jön, ha nem, meg nem.Így nem nekem kellett dönteni!Ballagáson ott volt mind a kettő illető, de az ebédre csak az egyik jött, pedig a másik ugyan úgy meg volt hívva! De ő így döntött!Sztem ne aggódj ezen, van elég stressz az esküvődig!
2011. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha balhéznak egy esküvőn először is az " ember " kifejezés nem rájuk illik, másodszor mondd meg nekik ha bárki balhézni mer és elrontja életed legszebb napját, azt a beleinél fogva fogod felkötni az első fára ami az utadba kerül. nyugi lesz hidd el ;)
2011. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Csak nem elvált szülők? Nálunk is ez van...

Évekig pereskedtek :@

2011. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ma 22:29: ez jóóó- közte sűrű rács...

hát na, de csak nem verekednek össze...

és lehet, hogy a békülés napja lesz ama nap!

2011. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálunk az asztalok jól elkülönülő 3 tömbe voltak rendezve és pont az ilyen szempontokat figyelembe véve rendeztük el őket.


Persze, a kőkemény vendetta szintű harag van akkor nincs megoldás. :)

2011. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz volt mert nekem akkor még nagyon haragba voltak apámék.És én is attól féltem,hogy balhé lesz az esküvőn.De nem lett szerencsére.Anyukámat anyósomék mellé ültettük,apám meg nagyanyám pedig a másik oldalon kapott helyett messze anyámtól.Nem volt semmi probléma.

Bár mi csak 13-an voltunk.Szűk családi kör.

Mi is terveztük előtte,hogy csak két tanú és helló de abból óriási botrány lett volna anyósomék részéről.

2011. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!