Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet -e 17 évesen időpontot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet -e 17 évesen időpontot kérni az esküvőmre?

Figyelt kérdés
tegyük fel , hogy 3 hónap múlva 18 leszek viszont most akarok időpontot kérni későbbre amikor már 18 leszek. Lehet ilyet csinálni vagy nem mert ugye még nem vagyok 18.
2011. szept. 21. 15:18
1 2
 1/15 ava87 ***** válasza:
Szerintem igen - bár ebben nem vagyok biztos - hiszen az esküvő időpontjában kell nagykorúnak lenned.
2011. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
és ha a vőlegény kérné az időpontot?ő már gondolom elmúlt 18
2011. szept. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Lehet kérni. Az esküvő napján nem szabad akadályba ütköznie a házasságkötés feltételinek. De ennyi erővel kérjetek időpontot a bíróságra is, válás ügyben.

nem értem hova kell sietni. Feleség, háziasszony meg családanya ráérnél 10 év múlva lenni. Addig meg élvezhetnéd az életed. Szerelem sok jöhet, de fiatalságod csak egy van..

2011. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen már elmúlt azt hiszem ez egy jó ötlet:) köszi a válaszokat mindenkinek:D
2011. szept. 21. 15:23
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
15.23-as! Osztod az észt és nem arra válaszolsz, amire a kérdés irányul. Te már azonnal a válópers ügyvédet emlegeted. Férjhez menni akkor kell, mikor az ember szerelmes és feleségül kérik. Valszinű te ezt még nem érted meg. Sajnállak!
2011. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Mivel általában elég hosszú a várólista szerintem lehet, de ha biztosra akarsz menni akkor a vőlegényeddel menj be. Egyébként jól meggondoltad? Nem lebeszélni akarlak, csak kérdezem. Sok boldogságot, és minden jót!

19L

2011. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem jó ötlet, mert időpontot EGYÜTT kell kérnetek, csak a menyasszonynak vagy csak a vőlegénynek nem adnak.
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Igen,lehet! Sok boldogságot kívánunk!

[link]

2011. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
52%

Ez megint mekkora hülyeség, hogy csak akkor adnak időpontot, ha együtt mennek be????

Én telefonon kaptam anno időpontot, a kutya sem kérdezte, hány éves vagyok. Aztán az esküvő előtt be kellett menni a hivatalba, lefénymásolták az iratokat.

De az biztos, hogy a házasságkötés napján kell 18 évesnek lenned, ez számít csak. És ne foglalkozz másokkal, Sok Boldogságot! :)

2011. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
pedig nem hülyeség utolsó, mert egy normális helyen igen is együtt kell bemenni. Pedig ez egy kis falu és itt is így kell. Hiába ismer minket ezer éve az anyakönyvvezető.
2011. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!