Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha 2012 majusaban szeretnenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2012 majusaban szeretnenk az eskuvonket, mikor erdemes elkezdeni a szervezeset? Es mivel kezdjem? Irj barmi tanacsot eskuvovel kapcsolatban. Bovebben lent

Figyelt kérdés
Ti sajat magatok szerveztetek meg vagy szervezot fizettetek? Minden eskuvoi tanacs tipp erdekel . Lehet irni a ruhatol a meghivoig barmirol. Es mire erdemes figyelni? Mi kell egy jo eskuvohoz?
2011. ápr. 13. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

:) Én 2012 augusztusában megyek férjhez. Már nézelődök neten..de egyenlőre még semmi komoly szervezést nem bonyolítottam le. Kb tudjuk már, hogy milyen stílusút szeretnénk. Illetve nem fogadunk szervezőt..Mi magunk csináljuk meg.

www.weddings.hu

Ez egy szuper oldal... annyi sok díszlet, torta, ruha... mindem ami egy esküvőhöz kell, itt megtalálod ..mindeféle színösszeállításban. Nagyon sok jó ötlet.. El lehet rajta bogarászni napokig. :) Ajánlom még azokat az oldalakat is, amik ott vannak feltűntetve..:)

üdv.

2011. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nekünk 2006 májusban volt az esküvőnk.mivel nem sok étterem van abban a városban,ahol volt és a legfelkapottabban akartam a lakodalmat,2008 július vagy augusztusban lefoglaltuk.már akkor elkezdtem a fotóst,videóst keresni a neten.zenészünk az ismerősünk esküvőjén volt,őt választottuk,őt is ősszel felkértük,vőfélyt szintén.a fotóst is lefoglaltuk október magasságában,legalább a 2008-as áron dolgozott.

lehet,kinevettek,de volt egy füzetem,amibe leírtam,mit kell szervezni,mi mennyibe kerül és szétosztottam hónapokra,majd utolsó hónapban hetekre,mikor mit kell szervezni és fizetni.így el volt osztva minden.anyakönyvvezetőhöz az esküvő előtt 30 nappal lehet menni leghamarabb,a templomot is lefoglaltuk már tél végén.díszítéssel nem volt gond,az étterem szép,így nem kellett díszíteni.tél végén megkerestem a menyasszonyi ruhaszalont,szétnéztünk.márciusban foglaltam le a ruhámat.közben meg lehetett venni az öltönyt a férjemre,cipőt mindkettőnknek,anyunak,anyósnak ruhát.keresni fodrászt,kozmetikust.

de fura így leírni,már 5 éve volt és mégis mintha tegnap lett volna.sok boldogságot nektek és jó szervezkedést!

2011. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi 2012 augusztusára vagy 2013 májusára tervezzük, és mi szervezzük.

Én úgy indultam neki, hogy a neten keresgéltem képeket és kiválasztottam melyik tetszik, azokat lementettem és mappákba rendeztem (virág, ruha, meghívó..stb.).

Igaz még nem most lesz, de már megbeszéltük a párommal az elképzeléseinket, így könnyebb lesz "komolyan" szolgáltatót keresni.

Már nézelődtünk, kértünk egy-két előzetes árajánlatot, hogy tudjuk mire számítsunk azokon a helyeken, amit választottunk.

Igazából én úgy indulok majd neki hogy:

helyszín és időpont kiválasztása

hivatal, templom felkeresése

étterem, szállás, vőfély egyeztetése

ruhák

virágos,cukrászda

smink, fodrász stb.

Mi már megterveztük itthon a meghívókat, tehát ez már nem gond. Voltunk már cukiba is, ott azt mondták, hogy elég 1-1,5 hónappal előtte jelentkezni (most csak megkérdeztük, hogy tudják-e vállalni az elképzeléseinket és kb. milyen árak vannak)

Jah és majd elfelejtettem: írtunk listát (szűket is, ha nem jön össze annyi pénz), kiszámoltuk kb. hány ember, hány felnőtt, hány gyerek, várhatóan kinek kell szállás.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ami mindenképpen segített: azok a "mappák". Mindenről már megvan az elképzelésünk, így szerintem gyorsabb lesz a keresés.

2011. ápr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2012 augusztusra tervezzük az esküvőt. Nem szeretnék rendezvény szervezőre költeni. Neten már nézelődtem, és ahogy az előttem szóló én is mappákba mentettem le, ami tetszett.

A zenész és a vőfély egyik családtag ismerőse lesz, de nagyon be vannak már most táblázva a jövő évre, így velük hamarosan beszélni fogunk, hogy jegyezzék be a naptárjukba a mi napunkat.

A többivel még őszig biztos várunk.

2011. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!