Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha 2012 majusaban szeretnenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2012 majusaban szeretnenk az eskuvonket, mikor erdemes elkezdeni a szervezeset? Es mivel kezdjem? Irj barmi tanacsot eskuvovel kapcsolatban. Bovebben lent

Figyelt kérdés
Ti sajat magatok szerveztetek meg vagy szervezot fizettetek? Minden eskuvoi tanacs tipp erdekel . Lehet irni a ruhatol a meghivoig barmirol. Es mire erdemes figyelni? Mi kell egy jo eskuvohoz?
2011. ápr. 13. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha sok időd van, vagy olyan munkahelyed, ahol szabadon netezhetsz, akkor meg tudod szervezni. Ha sokat dolgoztok, érdemes szervezőre bízni, mert különben hónapokig nem lesz egy szabad, lazítós hétvégétek, abba meg nagyon bele lehet fáradni...


Amúgy az egészről napestig tudnék írni, tavaly volt az esküvőnk, jobb lenne, ha kérdéseket tennél föl. ;)

2011. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem olyan szeptember Október körül rá ér elkezdeni. Szerintem érdemes ki gondolni először hogy mennyit szántok az esküvőre. Aztán nászút,koszorúslány/ok és tanúk kiválasztása. Aztán helyszín és a vendéglista. [link] itt találsz bővebben róla:)
2011. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
www.eskuvo.hu-n nézd meg az esküvői határidő naplót, ott mindent megtalálsz, időrendi sorrendbe szedve.
2011. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hat ... hogyan kezdtetek a szervezest?

nekem van netem, es idom is egyenlore ... hol kezdjem mire kell figyelni? valami papirokat kelle intezni elotte? pappal kelle beszelni, a vendeglot mennyivel azelott foglaljak le? mijen kaja megy eskuvore? mijen zene? diszites minden erdekel!szoval barmi infod ha van megkoszonnem

2011. ápr. 13. 20:29
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, első lépés hogy kell keresned egy pasit aki el is akar venni.. ez a nehezebb része a dolognak, a többi már jön magától.
2011. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy...?
2011. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. :) Szerintem érdemes most elkezdeni a szervezést, úgy tuti nem lesz idegeskedés a vége.


1. Kitűzitek az időpontot, elmentek a paphoz, hogy mikor kellene megkezdeni a jegyesoktatást, ha az önkormányzatnál van erre mód, ceruzával be lehet íratni. Ha nem, az esküvő előtt 6 hónappal lehet bejelentkezni.

2. Kiválasztjátok a helyszínt és le is foglaljátok. Mindenképpen kössetek szerződést, ami tartalmazza azt is, mennyi foglalót fizettetek.

3. Kiválasztjátok és szintén szerződések mellett lefoglaljátok a szolgáltatókat. Minél hamarabb, annál jobb ezt is, mert nincs bosszantóbb, amikor közlik, hogy "ha két nappal korábban hívtok, még szabad lettem volna"...

4. összeállítjátok, kiket akartok meghívni. Kiválasztod a ruhát, ehhez aztán a csokrot, kiegészítőket. Ez később meghatározza az egész dekorációt, meghívókat, hogy az esküvő stílusa egységes legyen.

5. Elkészíttetitek a meghívókat, és kb. az esküvő előtt 2 hónappal elkezditek kiosztani őket.

6. A többi a szolgáltatók dolga, innentől nektek csak ki kell választani, miből mit szeretnétek (zenelista, díszítés stílusa, virágok stb.)


Persze a vőlegénynek is kell ruha, nála a kitűzőben és a nyakkendőben köszönhet vissza a dekor és a csakrod alapszíne.

2011. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
2012-ben elpusztul a világ, minek az esküvő? (;
2011. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 slacika válasza:
100%
Mi magunk intéztünk mindent,segített apósom is,és anyukám is.A szervező sokba került volna nekünk.Ha magatok intézitek legalább fél évvel korábban kezdjétek el intézni.Mi a házasság kötővel és a pappal kezdtünk, Tudni kell h menyi vendéget hívtok meg utána,tudjátok meg h van e vegás,cukros v komoly gyógyszert szedő,mert nekik specko kaja v ital kell,A fotósnak mutasd be a szülőket mert nem lesz róluk kép, én így jártam Legyen egy két jő humorú bulízos akik a hangulatot felnyomják,utcso tanács az ültetésnél vegyétek figyelembe h ki mennyire birja elviselni a másikat.
2011. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én is 2012 májusában leszek feleség, és én is tanácstalan vagyok:)

ha gondolod, majd beszélhetünk:)

2011. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!